| Jawsz a întrebat:

Ce cadou ii pot lua prietenei mele pana in 100 de lei de Valentine's day?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare o sarbatoare pentru care sa merite sa dai atatia bani. Ia-i un buchet/sau o floare si eventual o cutie de bomboane, ceva in tematica.

| alina2k18 a răspuns:

Mie nu imi plac cadourile cu nici o ocazie, cu atat mai putin de VD.
Dar, cumpara-i si tu o bratarica, sau daca are cumva bratara din aia Pandora, cumpara-i un charm[talisman] din ala de se pune pe bratara...
Ceva de ramane forever, nu trandafiri obositi de se ofilesc in 3 zile lol laughing

| theillusoryman a răspuns (pentru alina2k18):

Cred că pentru tine cel mai bun cadou ar fi niste limbi, ăla cu siguranță ti-ar plăcea.

| alina2k18 a răspuns (pentru theillusoryman):

winking date bine si cu pasiune?
Oh yeah babywinking

| theillusoryman a răspuns (pentru alina2k18):

Cum îți place tie baby

| VibeTrix a răspuns:

Un vibrator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa ii iei un cadou atat de scump, eu sunt fata, n-am relatie dar daca prietenul meu ar veni la mine cu un buchet d-ala mare de trandafiri rosii si cu un bilet de iubire langa m-as topii! Nu gluma. Acum nu stiu de prietena ta! Pe mine gesturile simple dar frumoase ma fac fericita.

| alexwahl a răspuns (pentru anonim_4396):

Anastasia,de ce dai raspunsuri contradictorii?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iesiti in oras si un buchet de flori.E cel mai bine.Noi nu o cunoastem pe ea ca sa stim ce gusturi are si ce ii place.

| munteanuionvictor a răspuns:

Un set de ustensile pentru bucătărie.

| Jawsz explică (pentru munteanuionvictor):

E fata, nu femeie. Sunt copil si eu pana la urma. Are 16 ani, ce sa faca cu ele?laughing)

| munteanuionvictor a răspuns:

Mood ring.

| sunwarrior a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii confectionezi tu ceva. Asa va ramane amintire. Chestiile cumparate se arunca intr-un colt si aia a fost