| buzeduulci a întrebat:

Ce cadou sa ii fac iubitului meu de Craciun? :X

pana acum i-am luat jumatati de inima medalion, breloc, medalion cu initiala mea, lantisor, i-am facut o perna in forma de inima, i-am luat parfumuri, ceas, maimutoi, tricou personalizat, pulover, etc. alte idei? voi ce idei aveti?
dau Funda! :*

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

O noapte de dragoste daca are tot ce-si doreste.O noapte magica...

25 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Un ghiozdan! daca-ti mai raman bani ii mai iei un penar si un stilou, toate personalizate cu poza ta

| buzeduulci explică (pentru DNSK):

E la facultate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaaii, nu i-ai luat telefon! cam asta lipsea din toate chiciurile enumerate mai sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate idioțeniile enumerate. Ceva folositor pentru el ce știi că are nevoie.

| buzeduulci explică (pentru anonim_4396):

Mm// da nu prea stiu ce ar avea nevoie... -.-
dar ma gandesc ca tot un pulover ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru buzeduulci):

Atunci află, dar să nu te dai de gol.

| blueheart a răspuns:

O scrisoare de dragoste. happy

| buzeduulci explică (pentru blueheart):

I-am scris... i-am compus si poezii... am o gramada pe blog dedicate lui.

| buzeduulci explică (pentru blueheart):

M-am gandit dar nu avm unde laughing)doar n-am sa dau bani la hotel sau pensiune?rolling on the floor)

| blueheart a răspuns (pentru buzeduulci):

Mai ai timp de gandire in privinta locului.batting eyelashes

| buzeduulci explică (pentru blueheart):

Dea...da nu am idei. big grin rolling eyes

| blueheart a răspuns (pentru buzeduulci):

Apeleaza la vecini, suna un prieten, pune rudele la treaba laughing big grin. Scuze. Dar la alegerea locului chiar nu pot sa te ajut... happy

| buzeduulci explică (pentru blueheart):

Oricum mersi pentru idee. dar nu prea am cum s-o pun in aplicare rolling on the floor)

| blueheart a răspuns (pentru buzeduulci):

laughing Craciun fericit iti doresc kiss

| buzeduulci explică (pentru blueheart):

And A happy New Year big grin

| blueheart a răspuns (pentru buzeduulci):

And A Happy New Year! happy

| blueheart a răspuns (pentru buzeduulci):

O noapte de dragoste daca are tot ce-si doreste.O noapte magica...

| Larisssaa a răspuns:

1. Un puzlle cu boi doi happy
2. Cani personalizate
3. Camasa, gen alb si negru love struck
4. O perna in forma inimioare cu poza voastra si sa scrie pe ea " Te iubesc!"

Succes! happy Spre ca te-a ajutat raspunsul meu :**

| buzeduulci explică (pentru Larisssaa):

Perna i-am facut pe care am pus puf in forma de initialele noastre...

| EmoDoll a răspuns:

Un puzzle cu voi doi
Cani, felicitari
O cina romantica
Un tricou cu voi doi
Haine
Parfumuri
Bratari cu zodii, cu initiala lui sau numele lui
Si multe chestii cu voi doi
Funda? puppy dog eyes

| buzeduulci explică (pentru EmoDoll):

Initiala are. bratari de alea are. tricou de ala are. felicitari o gramada... chiar si poezii i-am compus de-a lungu timpului laughing))))

| DaDyva1992 a răspuns:

Ce ai zice da ca ai face o petrecere cu tine si cu prietenii vostri?

| buzeduulci explică (pentru DaDyva1992):

Pfff... no way.alta idee?

| DaDyva1992 a răspuns:

Un parfum special?

| Lena33 a răspuns:

Ceva romantic cum ar fi o cina in doi.Baftahappy