| frum a întrebat:

Ce cadou sa ii fac unui barbat de mos nicolae? Mentionez ca eu am 25 ani.el 41. Ne-am iubit o lunga perioada de timp apoi din diferite probleme din exterior ne-am despartit insa ne iubim in tacere. As vrea sa ii daruiesc ceva maine, dar sa fie sentimental nu de valoare sau de un personal.multumesc.

4 răspunsuri:
| PlasMatic a răspuns:

Un cadou frumos ar putea fi saßl inviti la o cina in oras, saßi cumperi un vin bun pe care saßl consumati amandoi, cumpara o lenjerie erotica si ofera o noapte de neuitat. sau poti apela la banale lucruri, cum ar fi un tablou, o decoratiune, depinde ce gusturi are. mult sucees

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ghicit eu bine la vechea ta intrebare. Tu ii dai papucii si acum ii faci si cadouri "sentimentale". Iti place sa iti bati joc de el nu gluma.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Un album foto classic cu pozele voastre

| roberto2007 a răspuns:

Suge-l de ****winking Iti zic eu ca asta e cel mai bun cadou.