| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou va place sa primiti(fetele)? si ce lucruri vreti sa auziti de la baieti?

7 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Lucruri sincere cum spunea inna dar nu mereu cuvantul te iubesc e si sincer...cadouri sau srauturi:XX:

| Anonim69 a răspuns:

Ai draga,sa fim seriosi. Vreti sinceritate,daca primiti un inel, bratara, cercei sau mai stiu eu ce le refuzati.Fitelaughing,eu mi-as dori sa primesc tricou cu trupe rock \m/.O seara placuta, sincerilor!

| Patry a răspuns:

Cel mai potrivit cadou pentru o fata este : Sinceritatea respectul si iubirea, crede-ma! Si poate...un buchet cu trandafiri rosii :X.

| KellyK13M a răspuns:

Poti sa ii dai o bratara sau un lantisor cu initiala numelui tau...sau un breloc cu zodia ei, o inimioara din plus! Succes!

| onetwothree a răspuns:

Mie ce mi-ar placea sa primesc ar fi ceva dragut, si nu neaparat un lucru valoros. De exemplu daca mi-ar da o scrisoare, un trandafir, un medalion, sau o bratara facuta chiar de el, mi-ar placea enorm de mult.Sau chiar ceva original facut de mainile lui. Iar ce lucruri mi-ar placea sa aud, ar fi sa imi spuna ca arat bine, ca sunt cea mai frumoasa fiinta de pe pamant, ca eu sunt totul pentru el si ar face orice pentru mine, ca e norocos sa ma aiba, ca ii place zambetul meu, ca nu ii place sa ma vada suparata, etc. Oricum atunci cand ii spui ceva cel mai bine e sa fie sincer si spus din inima.

| Bebe_7500 a răspuns:

Cadourile mari încântă este adevărat, insa de exemplu o floare luată dintr-o creangă, aşa, in timp ce vă plimbaţi, sau unul din obiectele micuţe la cere ţii tu foarte mult ( un breloc cu o semnificatie specială, o poză cu tine, etc) pot fi de mii de ori mai drăguţe decât aurul şi argintul.

| ynalove a răspuns:

Gusturile fetelor difera. o fata vrea sa auda de la un baiat lucruri sincere si adevarate