| d33a_9154 a întrebat:

Ce cadouri va place sa le face-ti iubitilor vostri/iubitelor voastre de Craciun, de ziuna indragostitilor, de Pasti?

Răspuns Câştigător
| Alyna_8280 a răspuns:

De obicei sincer nu conteaza cat de scump e cadoul sau cat de voluminos este, eu de craciun am luat un caiet rosu cu o inima in mijloc si am scris acolo toate amintirile frumoase petrecute de noi doi, melodiile si mesajele care iti ajungeau la inima am lipit si foarte multe poze cu clipe minunate:X am mai luat o rama am pus poza cu noi doi (rama era de sticla ). si pe marginea rami am sris te iubesc~!~:X... a fost foarte impresionat, si chiar nu se astepta la asa cevahee hee... e ceva original si simbolic si nici cu costa multwinking. si e si f simpaticbig grin

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De Crăciun de regulă viaţa profesională ne împinge să fim în colţuri diferite de ţară.
Aia cu ziua îndrăgostiţilor e o imensă prostie şi nu am ţinut niciodată cont de ea şi consider motiv de a pune punct relaţiei dacă cumva primesc pretenţii de vreun fel.
De paşti, de regulă suntem în vacanţă aşa că o noapte nebună de sex, cu un vinuţ bun la 4 dimineaţa şi cu o mâncare gătită de care ştiu eu să fac... e exact cel mai bun cadou!

lolita
| lolita a răspuns:

Intotdeauna ii fac cadou ceva ce stiu ca-i place sau de care are nevoie. in general ii cumpar carti, haine si accesorii fara un motiv anume.

| User a răspuns:

Un betisor de inghetata.

| Angel_5977 a răspuns:

Ii cumpar haine sau parfuri sau ii cumpar ceva simbolic tonguetonguetongue

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Dc intrebi, sa furi u ideile?laughing)

| DianaAndreea90 a răspuns:

De Craciun Ceva frumos de imbracat sa zicem un tricou ceva...
De ziua indragostilor O inimioara mare :X daca se poate personalizata cu numele persoanei iubite
De Pasti probabil un parfum, o bratara de argint, Un tricou etc...

Sper ca te-am ajutat fundita :X

Răspuns utilizator avertizat