| anonim_4396 a întrebat:

Ce calitate apreciați cel mai mult la o femeie?

21 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Să fie în stare să poarte o conversație. Că la bătrânețe, doar cu asta mai rămâi.

| Frank51 a răspuns:

Decenta, in general. Sa aiba acel ceva care iti place si sa nu fie in nici-o extrema. Simplu.

| SilentRain a răspuns:

Calitatea de a păstra liniștea laughing)

| Plato a răspuns:

In primul rand, feminitatea. Nu concep macar sa injure ca pe stadion, sa bea pana cade-n cap etc. Sa fie o "lady", cum se zice.
Apoi personalitatea, caracterul, principiile si perspectiva s-a.

| Plato a răspuns (pentru Plato):

Voiam sa scriu (s, a,) adica "si altele", dar TPU a hotarat ca nu.
Nu "perspectiva sa", adica a ei. happy

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Am realizat că nu ai fi greșit tu, stai liniștit. laughing

| Goete a răspuns:

Să aibă mereu chef de sex

| Goete a răspuns:

Tu nu poți evalua răspunsul meu ca eronat din moment ce habar nu ai ce apreciez eu la o fată

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Inteligenta. Dar asta apreciez la oameni, in general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de mult se aranjeaza/ ce efort Depune pentru a ma vedea pe mine. Lucrurile mici conteaza.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai aia e o calitate?

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nu dar asta apreciez cel mai mult. Nu-mi pierd timpul cu femei care nu sunt interesate.

Calitatile enumerate de tine sunt cu subânteles, cui i-ar place o femeie masculina care injura?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Unora le plac "nonconformistele". Nu masculina in infatisare neaparat, ci in comportament.

| Paul754880338 a răspuns:

Coerenta in gandire, exprimare si fapte! Dorinta redusa de a iesi in evidenta, daca se poate invers proportionala cu activitatea cerebrala. Sa ma faca sa zambesc, dar nu din mila. Sa stea cu spatele drept, indiferent de marimea sanilor. Sa aiba par frumos si ingrijit, doar pe cap. Daca ma si determina sa ii aduc micul dejun si cafeaua la pat (macar in weekend si fara a folosi un pistol:-))) e perfecta!

| gogu220 a răspuns:

Formatul ochilor, dar mai ales dimineaţa după trezire, nu seara plini de farduri şi rimel.

| anonim_4396 explică (pentru gogu220):

Hai serios frate, daca o femeie are udori si nu depune nici un efort pentru a se imbunatati. Asta aratã doar ca e dezinteresata de tine

| gogu220 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era vorba că dacă are ochii frumoşi şi dimineaţa, adică naturali, chiar dacă se spală pe ochi.
Că am cunoscut una la o nuntă, şi m-a vrăjit cu ochii ei, iar a doua zi când ne-am trezit la mine în pat, nu o recunoşteam. Dacă nu mă uitam pe filmări nu credeam că e ea.

| anonim_4396 explică (pentru gogu220):

Pai e cam de inteles ca sa scazi cu -2-3 puncte la fiecare femeie.
Rar sau aproape niciodata nu existã frumusete. Mai ales cele trecute de 20 de ani. Machiajul este doar o masca care o poarta, fiecare stiu cum arata dimineata la trezi re

| Nyarlathotep a răspuns:

Apreciez fizicul ei, apreciez feminitatea si eleganta ei. Apreciez sa fie o femeie fara spaime sociale sau complexe ciudate.