| VlaĐ a întrebat:

Ce calitati le plac fetelor la baieti? big grin

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Sa fie dragut, amabil, atent, sensibil, gelos, si in cele din urma sa fie si draguttthee hee

12 răspunsuri:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Caracterul, felul in care se comporta cu fata respectiva, fizicul.

| RAY a răspuns:

In realitatea nu in basme, o femeie aprecieaza aspectul unui barbat, fizicul lui si statul social

| VlaĐ explică (pentru RAY):

Din cate am auzit nu e chiar asa. Poate daca te referi la materialiste.Si apropo poate statutul social nu statul social.

| grab a răspuns:

BARBATIA! nu baieteala!
Baieteala le place mamelor, nu iubitelor! happy

Răspuns utilizator avertizat
| Xenia16 a răspuns:

Uneori simtul umorului, sinceritatea, altruismul, gelozia

| SebylVane1890 a răspuns:

Fiecare cu calitatile lui big grin

| Yhugato a răspuns:

Cand o intreb ce-i place la mine spune "tu" laughing))) si totusi sunt al draq de gelos si i-am batut pe multi pentru ea big grin

| EleSimoo a răspuns:

-simtul umorului
-sinceritate
! Vorbesc in numele meu, nu al tuturor fetelor...Pentru ca acuma depinde, unele sunt foarte pretentioase.

| alexa680 a răspuns:

Responsabili dar si senbili putin gelosi, draguti si atenti

| alisiapretty a răspuns:

Sa fie protector, sa site sa se comporte cu mine sa ma faca sa rad si simt bine

| Kammii a răspuns:

Pai...Fizicul, Caracterul si ar trrebui sa fie amuzant ca sa poti rade cu el :*