| ΔH a întrebat:

Ce comandati de la restaurant cand mergeti doar cu prietena, pentru o cina romantica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multă mâncare, 3-4 porții de pui, 2-3 ciorbe, vreo 5 deserturi, iar după ce termin (de obicei înaintea partenerei), o întreb: dragă, mai mănânci aia?

No, serios acum. Dacă știi că ești fomist de fel, mănâncă puțin acasă înainte să ieși la întâlnire cu ea (ca să nu te îndopi prea mult acolo). La restaurant, o pui pe ea să-și aleagă ceva, apoi comanzi și tu, de preferat nu mai mult decât ea, dar nici mai puțin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În primul rând o lași pe ea să aleagă ce servește la cină, apoi tu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei o cina romantica inseamna lumanari, vin si parerea mea fara ciorbe/supe ci numai felul doi. Friptura cu cartofi si o salata de ex si vinul de rigoare. Nu uita de flori si de desert.winking
Bafta!