| Anonymullll a întrebat:

Ce considerati sexy la un bărbat? Ce inseamna pentru voi un bărbat sexy?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Atitudinea in primul rand apoi personalitatea si abia apoi aspectu fizic

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand le aud ca cica doar sufletul ma apuca rasul dar si plansul, ce sa fac sa rad sa plang, basme, povesti ce spun ele, asta dovedeste realitatea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce nu le crezi?
Eu as lua-o acasa pe EA7

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt povesti, in primul rand nu noi hotaram de ceea ce suntem atrasi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Suntem un ocean de oameni fiecare suntem diferiti.
Hotãrâm ce vrem, daca zici ca esti atras de aspect ei bine vrei sex cu persoane care esti capabil sa atragi, daca zici ca personalitate sau pnm ei bine iti doresti sau ai ceva mai mult.
Dragoste Nu stiu, unele incearca sa fie dragute, sa aduca o caldura prin raspunsurilaughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am spus ca atractia e ceva involuntar nu am generalizat

| Andreeush a răspuns:

Caracterul, felul cum se comportă.

| Goete a răspuns:

Ce raspunsuri mai inocente, si cand vine. vorba le intereseaza marimea ****

| CleanHeart a răspuns:

Un Crețulin cu o atitudine faină și foarte glumeț big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea este cel mai pur sentiment, care te face să radiezi de fericire atunci când te afli lângă persoana iubită. Dragostea te face să te simţi ca în al nouă-lea cer timp de 1001 de nopţi. Dragostea este ca un drog care pătrunde în sânge, iar apoi în inimă. Inima pulsând, îţi trimite şi mai multă pasiune şi foc pentru bărbatul dorit. Pentru mine bărbatul sexy, este acel bărbat cu care pot scrie o poveste.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect spus.
Cam atât durează. 1001 nopți.

| PumpkinDoll a răspuns:

Imgur.com/a/NrEgc4z El e perfect

| Plato a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ai gresit link-ul, ne-ai dat ceva poza cu o femeie, nu vad niciun tip sexy. Dar e o tipa draguta.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Plato):

Ma asteptam si la ''glume'' de genul asta

| Plato a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Gluma ai facut-o tu, nu eu.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Plato):

N-am facut nicio gluma, tu ai facut o tentativa de gluma

| Hammurabi a răspuns (pentru PumpkinDoll):

E o ea.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Hammurabi):

E un el*

| Hammurabi a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ești sigură?
https://imgur.com/gAArHBX
Ruj, farduri, multe găurele în urechi...

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Hammurabi):

Foarte sigura

| Hammurabi a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Uite
https://twitter.com/AeuyTLiN
E solista trupei.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Hammurabi):

N-ai scris bine.
E solistul trupei*

| Hammurabi a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Pe bune? laughing)))))
Chiar negi evidența?
Ok.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Hammurabi):

Asta ma intrebam si eu, chiar negi evidenta?rolling on the floor

| Goete a răspuns (pentru Plato):

Nu e femeie, Plato. Sunt baietii gay care îi plac

| Goete a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Degeaba iti place un gay pasiv cu mutra de femeie, ca n-ai ce sa-i bsgi, asta vrea ****

| Drimmero a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Nu m-am imbatat si nici incrutis nu vad...dar eu vad o fata acolo,, nicidecum un barbat, dovada vie ca barbatul e feminizat in ziua de azi!

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Drimmero):

Tot bărbat e

| Drimmero a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Mie nu-mi pare, nici la corp si nici la fata.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Drimmero):

Bine

| DieterBortscher a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu sunt sigur nici eu daca e baiat sau fata, insa gluma spusa cu "e un ea" e rasista. Coreea de Sud e in top celor mai mari tari in productia de cosmetice. E adevarat, ca de exemplu, cei din trupa BTS, sa foloseasca cosmetice pentru a arata mai bine. Insa, nu e normal sa mergi asa pe strada. Si ei au niste limite. Acele machiaje sunt doar ca sa "intinereasca" fata. De exemplu, Rap Monster, din BTS, in viata de zi cu zi mai poarta si barba. Dar uite-te aici cum arata cand e pe scena: https://imgur.com/a/C8pjryi
Asa e la ei. Sunt diferite traditii, obiceiuri, iar la ei, asta e ceva normal. Adevarat e ca, pe unii ii prinde adevarat acel machiaj, iar pe altii nu. De exemplu, din poza de sus, pe RM il prinde bine pe scena, si repet, doar pe scena foloseste asa ceva.

PS: Sunt multi artisti, ca de exemplu, din BTS, care arata super bine, iar cand sunt machiati, unii sunt tentati sa faca gluma aia cu "Arata toti la fel" sau "Zici ca e femeie". Incearca sa eviti glumele astea, deoarece sunt rasiste.

| Hammurabi a răspuns (pentru DieterBortscher):

Nu am spus-o în glumă. Sunt convins că e o fată.
Cum naiba să fie rasistă?
Diferența de gen nu poate fi rasistă. Nici măcar discriminatorie în contextul ăsta.
Eu nu m-am legat și n-am pomenit că sunt coreeni sau asiatici.

| DieterBortscher a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu am spus ca diferenta de gen e rasista, ci faptul ca arata ca o fata, fiind baiat, si spui ca e fata, asta e rasism. De ce? Daca dai un search pe google, vei vedea ca doar sud-coreenii arata asa pe scene, deci, doar de ei se poate spune ca "ba, uite-te la ala, zici ca e fata". Nu conteaza daca nu ai spus ce etnie e. Cand vezi un baiat asiatic care, din punctul unei fete arata bine, care e machiat, e 100% coreean. Bine, asta asa cum am spus-o in celalalt raspuns, lui RM nu ii se aplica. El machiat/nemachiat, arata ca un baiat, si are limite. Insa doar la coreeni vezi baieti machiati. Dai un search pe google la trupa din care face parte acel baiat. Se numeste BIGBANG, si toti sunt baieti din acea trupa. REPET, A 1000-A OARA, Folosesc machiaje doar cand vine vorba de scenarii, melodii, concerte, poze, meeting-uri. Daca cauti despre fiecare in parte, de exemplu, search: RM real life, vei vedea ca in viata de zi cu zi toti, absolut toti sunt diferiti. Prin urmare, cauta pe google trupa BIGBANG, si vei vedea ca acea persoana din poza trimisa de o fata de aici de pe TPU e de fapt baiat. Toti sunt baieti din trupa aia.

| GirlOnline81 a răspuns:

Ce consider sexy la un barbat? - Atitudineawinking.

| SalutCeFaceti a răspuns:

Propria-mi persoana.

| Issabelle6789 a răspuns:

Fizic:sa aiba ochii albastri,sa se comporte sexy(senzual, cand imi vorbeste)sa fie mai inalt decat mine(dar nu rau), sa nu aiba parul tuns foarte scurt, brunet, o fizionomie placuta( adica nici prea gras nici prea slab..nu trebuie sa fie cu muschi laughing ).
Legat de comportament:aici e mai complex de explicat.Pentru mine conteaza si fizicul dar nu exagerat de tare pentru ca degeaba ar fi frumos daca nu stie sa se comporte sau nu are un suflet bun.