| anonim_4396 a întrebat:

Ce consideri ca este mai important, sexul sau dragostea?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sa faci dragoste, nu SEX!

12 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dragostea

mlm
| mlm a răspuns:

Cel mai importanta este dragostea, sexul este pentru cele ce sint la strada.

April
| April a răspuns:

Sa faci sex numai din dragoste!

| Dara a răspuns:

Dragostea! Unde dragoste nu e, nimic nu e!

| LuS[z] a răspuns:

Dragostea-daca ai"love"ai si sex...mai devreme sau mai tarziu!

| ada a răspuns:

Pentru mine, deoarece sunt femeie si sunt inplicata intr-o relatie sentimentala, mai importanta e dragostea.

| cami_6226 a răspuns:

Amandoua sunt importante, sexul este mai placut cand exista dragoste

| Lexi a răspuns:

Dragostea te poate duce pe cele mai inalte culmi... te poate face sa te simti, cum nimic altceva nu o va mai face...Pana nu vei descoperi tot ce-ti ofera dragostea... e normal sa te indoiesti...Bafta!

| carmen_5367 a răspuns:

Dragostea este 90 % sex chiar daca ne dam seama sau nu dar totul este atractie sexuala. primul lucru cand privesti o persoana in subconstientul tau se transfera o informatie catre creier eeee asta este te atrage ce ai vazut si sexul este foarte important in ori ce relatie. imaginativa ca partenerul de maine pateste ceva si... nu mai poate garantez pentru 90 % din cazuri urmeaza o despartiere iar 10 % nu mai au varsta unei despartiri sau pur si simplu devotament!

| carmen_5367 a răspuns:

Mlm hai ca ....neai spart (asta ca sa ii citez pe baietasii de cartier )''Cel mai importanta este dragostea, sexul este pentru cele ce sint la strada.'' imi pare rau dar ...nu ai facut sex niciodata? inseamna ca esti frustrata

| Adry a răspuns:

Cand spui dragoste te referi la procesul similar cu sexul sau la iubire? fiindca, daca te referi la iubire amandoua sunt la fel de importante.
Imagineazati ca ar trebuie sa alegi doar un picior din cele doua care le ai. Pe care l-ai alege? Cu siguranta mersul ar fi imposibil indiferent de ce ai alege.

| yourfriend_1956 a răspuns:

100% sigur iti spun big grinRAGOSTEA pentru dragostea ramane sexul e doar placere sau obligatie depinde pa tonguebig grin>big grin