| utilizator97 a întrebat:

Ce conversatii aveti dupa sex?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unii adorm imediat ce au terminat de dat din c#r, din cauza epuizarii, astfel ca nu mai discuta nimic. Altii din contra isi planifica chiar din acel moment viitoarea...''confruntare''. big grin

| PersonajFictiv a răspuns:

"Nu simti ca e mare pentru ca mi-o strange prea tare prezervativul"
"Marimea nu conteaza,dar e bine sa o ai mare "
"Sunt mandru de *** ca Alladin de covor"
"Ti-as da-o toata ziua de n-ar sta maica'ta cu noi in camera,dupa un timp ma deranjeaza ca se uita"
"Te-as pupa dar intai trebuie sa te spal" ( gen, cand faci sex cu mana )
"Daca viitoare facem in cada, eu infara ei si tu cu capul in ea, am migrene de la cum tipi"
Meh, n-am inspiratie de ceva mai calitativ.( sunt doar scrise la misto, poate ca nu se prind toti)

| LoveSleep a răspuns:

"Data viitoare o să ai orgasm, promit".

| asdf2kpower a răspuns:

Nu sunt nebun sa vorbesc cu mana mea dreapta.

| Ionut58282856 a răspuns (pentru asdf2kpower):

laughing pacat ca nu merge sa evaluez raspunsuri

| HadesSs a răspuns:

Ne uitam si la un film?laughing)

| Emilian65 a răspuns:

Ne spunem lucruri plăcute și neplăcute.

| OldSoul a răspuns:

Eu: Ti-e somn?
Ea: Nu, nu mi-e somn, tie iti e somn?
Eu: Da, noapte buna!
Ea: FMM. Noapte buna.

| Freya1 a răspuns:

Mergem la un dus si apoi la o tigara.
Acolo vorbim despre cum a fost sau despre arce altceva aveam de facut in continuare etc...

| utilizator97 explică (pentru PersonajFictiv):

Asta a fost maxim laughing)))