| emy_8399 a întrebat:

Ce credesti ati poti gasit jumatatea virtual?
sau sa ai incedere intr-o fata virtual?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate. Sunt persoane de nationalitati diferite care s-au cunoscut si vorbeau chit ca erau despartiti de jumatate de glob. Si acum s-au mutat impreuna, sunt casatoriti si au copii. Se poate. Daca iti place o persoana, felul ei de a gandi e normal sa iti doresti sa o cunosti si personal poate. Daca ai indrazneala de a face pasul acesta si nu esti dezamagit dupa sunt sanse foarte mari sa fiti impreuna.

| Farcas a răspuns:

Nu prea, foarte rar.Adica te poate atrage o fata care ai cunoscut`o pe net prin frumusetea si comportamentul ei virtual. Dar nu te-ai gandit si la posibilitatea ca te poate insela in sensul ca sa para ceea ce nu e? Tu cand te indragostesti de o fata ce iubesti mai mult frumusestea interioara sau ceea exterioara? Dupa mine as zice ca e imposibil sa iti gasesti jumatatea pe net fara sa o vezi live macar de cateva ori sa vezi ce ii poate capul nu poti avea increderea doar prin comportamentul ei de pe internet.In spatele ecranului se pot ascunde multe. Sper ca ti-am fost de folos, bye

| lyrics a răspuns:

Da.
sunt cazuri.
dar decat sa te bazezi pe asta, j sa stai tot timpul in fata pc'ului.
mai bine iesi in oras
big grin

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Eu mi-am gasit jumatatea pe internet si sunt foarte fericita chiar daca momentan suntem la distanta.Acum depinde de fiecare persoana

| Sapphire a răspuns:

Sa ai o relatie cu cineva doar pe internet, mi se pare o prostie. Ce fel de relatie mai e aia cand nu iti vezi iubitul/iubita in realitate?
Bun, daca ai cunoscut pe cineva pe net si dupa un timp decideti sa va vedeti asta e altceva.
Cat despre incredere, stii si tu ca toti spun de toate pe internet fara nici o teama, se dau mari si tari ca dau in stanga si in dreapta cu de toate dar cand e vorba sa te vezi cu persoana respectiva, nici macar nu are curajul sa te priveasca in ochi. big grin

| mihaa a răspuns:

Inainte auzeam povestii de iubire cu final fericit pe net, dar acum cum toata lumea are net acas, nu stiu cum sa zic dar mai greu poti avea incredere in cineva, mai rar o persoana care sa fie sincera 100/100,

Răspuns utilizator avertizat
| AnaisC a răspuns:

Sincer, nu ca practic te-ai indragostit de calculator. Yo una sunt fata si chiar nu cred in prostii de astea trebuie sa porti o discutie pers. cu pers. respectiva, trebuie sa iti vina pe loc idei, si cand te uiti in ochii ei/lui sa simti magia aia nebuna care te face sa te indragostesti, nu de o poza sau web cam.

| triplexander a răspuns:

Bai frate poti gasi fete pe net... dar ai sansa de 42. 05% sa aiba penis mai mare ca al tau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti gasi, daca asta vrei, incedere poti sa ai dupa ce v-ati intalnitwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti, insa foarte putini reusesc...
Nu cred ca exista "fata virtuala", ci doar o fata pe care o poti cunoaste pe internet.
Eu zic ca nimeni nu merita increderea de la bun inceput, ci trebuie sa o castige.Depinde de la caz la cazhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... eu mi-am gasit jumatatea intr-un joc.big grin...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stat cu o fata 2 saptamani pe net cum ziceti voi virtual iar apoi ne-am vazut si suntem si acum impreuna de 1 an si 3 luni si nu pot sa zic ca nu tine unu la altu deci poti sa iti creezi o relatie si pe net dar nu ast mai mult de 2 saptamani maxim 1 luna straight face bafta si app emil da iti poti gasi jumatatea ca si mine dar iate dupa vb mele bafta v-am pupat pe toti cius :*:*:*