| AliceAnnnnna a întrebat:

Ce credeti ca am aflat? Pentru cine nu știe din întrebările mele anterioare am fost cu un arab.
Ce sa credeti? crying( ca plang de câteva ore.
Am primit de la doua fete mesaj ca una din ele e gravida cu el și mi-a trimis tot felul de dovezi și a doua va zic imediat. Prima are sarcina de 3 luni și el in mesaje i-a spus ca e cea mai buna femeie și ca pe mine 5 luni s-a chinuit sa ma lase și nu am rămas și crede ca sunt transexuala. Glume proaste. Prima a început sa ma jignească ca de asta m-a lăsat ca sunt barbat, ca ce femeie nu rămâne la primul raport sexual gravida? crying ca nu o sa am niciun bărbat in viața mea. M-au rănit lucrurile astea mai ales ca eu l-am lăsat acum 1 săptămâna ca a fost ziua lui și nu a apreciat cadoul pe care i l-am făcut. Și acum aflu ca e gravida cu aia de 3 luni și ma jignește inutil.
A doua mi-a trimis niște videoclipuri când ii făcea sex oral (pe Instagram) și se vedea clar ca e el. Cât timp am fost cu el impreuna niciodată nu mi-a făcut oral și de fiecare data când făceam sex și simțea umezeala aia se ducea la baie și se ștergea cu hârtia igienica și vomita. Când m-a pus pe mine sa ii fac oral a zis ca își pune prezervativul ca nu știe unde am umblat cu gura, pe bune? Și eu ma trezesc cu 100 videoclipuri diferite cu fete diferite cărora le face oral.
Nu îl mai iubesc, adică îmi e scârbă de el, dar ma doare tot ce am vazut și ce mi-a zis tipa aia, puneți-vă in locul meu crying crying
Ce sa fac in privința asta? Ma simt ultima femeie o sarcina și o relație nu pot duce, nu obțin respect, nimic.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Tu îți dai seama ca toate se pot rezolva cu un simplu click și Block, nu? Este doar hartuire virtuala.

Ai un caracter extrem de slab, ești afectata de cele mai mici lucruri de care normal nu ar trebui sa fii.

Eu înțeleg ca ești socata pentru ceea ce ai aflat, dar de restul chiar nu ar trebui sa îți pese.

Gândește-te la cele care te -au insultat. Cat de inteligete crezi tu ca sunt tampitele alea? Chiar atât de mult te afectează când o persoana care are un IQ sub nivelul marii, te insulta?
În plus, tu știi foarte bine despre tine ca ești o femeie normala. De ce te afectează când o handicapata te face transexual? Dacă ele au numai scula și sarcini în cap, e fix problema lor. O femei cu adevărat educata nu ar comenta niciodata și nu ar face ce au făcut alea 2. Tu ai face asa ceva? Evident ca nu. Pentru ca ești o femeie la locul tău care își vede de treaba ei și nu se ia aiurea de altii. Ar trebui sa ai gura mai mare, nu sa mai fii asa slaba la caracter. Eu de eram în locul tău eram în stare sa ma duc și peste ele sa le bat, da-le-n *** mamii lor laughing laughing. Deci poftim, m-am pus în locul tău și fix asa ar fi fost mai. M-ar fi durut undeva.

Ce sa faci? Deja ți-am zis. Ignora, vezi ca ai o obține acolo la insta în care poți alege de la cine sa primești mesaje. Dacă nu, nu mai întra pe insta o buna bucata de vreme. Intri peste 2 săptămâni și ștergi tot.

Te simți ultima femeie din cauza ca nu poți duce o sarcina și o relație? laughing
Fii atenta, TU NU AI NICIO VINA în ceea ce privește relația. Nu ai făcut nimic greșit și nici nu era persoana potrivita. Zici ca ești ultima femei pentru ca nu ai reușit sa menții o relație cu un tâmpit? Trebuia sa te simți ultima femeie dacă nu erai în stare sa menții o relație cu un bărbat superb. Dar în cazul asta arabetele ala, nu era un bărbat superb, asa ca nu ar trebui sa te simți prost. In plus și arăbetele ala e vai de ma-sa. El cauta numai ghivece unde sa își verse sămânța. Fii fericita ca nu ai devenit și tu un ghiveci. O sarcina ar trebui sa apară când o sa întâlnești un bărbat serios și responsabil.

În rest capul sus și stai o perioada liniștita, singura (dar de preferat ar fi sa vorbești și sa iesi cu cineva, o prietena sau un prieten), dacă simți nevoia și starea e mai grava, apeleza fără nicio rușine la un specialist. Citind răspunsul meu dar și răspunsurile altora, problema nu o sa se rezolve. Trebuie sa faci mici eforturi. Pe viitor, iti urez mult succes. Este doar o perioada proasta care o sa treacă de la sine, exact ca toate celelaltewinking

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Nu distingi trollul de omul normal? Te-ai mai si chinuit sa scrii un roman, efort depus aiurea.

| Nemessys a răspuns (pentru Drimmero):

La câta prostie am văzut aici pe site, mai ales din partea femeilor care sunt în relații, sa știi ca nu ma mai mira nimic.

În continuare o sa vezi femei care se afla în relații toxice și primesc bătaie dar rămân în relație pentru ca.,, îl iubesc ". Crede ma ca aia de mai sus nu e nimic pe lângă ce am văzut eu înainte.

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Eh, prostanacele alea sunt alta mancare de peste, apoi le vezi comentand ca 'tot barbatii sunt aia imaturi', nu isi vad propria troaca care pute ca mor de grija altora, nici cu alea nu merita sa iti bati capul la modul ca le explici frumos ce si cum si ca nu e ok, daca nu se conformeaza la sfaturile care suna in modul asta atunci lasa-le in prostia lor ca nu ai ce sa le faci.

| Nemessys a răspuns (pentru Drimmero):

Mai erau multe care puneau întrebări, primeau răspunsuri folositoare, unul dintre ele era cu fundă la care le răspundea cu,, mulțumesc mult " iar peste câteva zile vedea alta întrebare dar care avea legătură cu exact același lucru, adică iubitul. ( facepalm). Pe scurt, își baga pl în răspunsurile noastre.

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Cel mai probabil nu au inteles ce li s-a zis, un motiv in plus sa stai la locul tau si sa ignori intrebarile de genul.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca avea petrol si bani era bun altfel ce va atrage la prapaditii aia doar nu au frica de dumnezeu

| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu prea esti „ușă de biserică". Ce dai aia primesti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Multumeste-i celui de sus ca nu ai ramas insarcinata. Restul oricum NU mai conteaza fiindca ceea ce a fost, a fost, si este cu totul lipsit de orice valoare. Multa sanatate!

| Celcestietot a răspuns:

Vai, Alice, ar trebui sa il lasi, mai fata!

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Spune-mi te rog, ce a facut arabul ala de te-ai atasat de el atat de tare?

| Goete a răspuns:

Esti dus(a) cu pluta

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Credem ca fata arata ca o capra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu asta care faci troll, da si mie instagramul Svetlanei, sa vad si eu cum o mai duce rolling on the floor

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Stai liniștit, numele de TPU e pus așa pentru ca nu creau sa fiu găsită pe Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai lasa ca am gasit. Svetli1402

| Jade20 a răspuns:

La cate astfel de intrebari halucinante ai pus pe aici eu incep sa cred ca tu ti-ai pus poza la avatat cu una de nu o suporti si intentionat scrii numai chestii nasoale despre ea si ce ii se intampla ei (ca si cum ai fi tu) doar asa, sa ii strici imaginea pe net.
Troll oricum te consideram de mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jade20):

Pe fata din poza de profil o cheama Svetlana, nu Alice. O stiu sigur. A postat un clip pe Youtube in care povestea ca a trimis poze nud la 12 ani unui baiat. Si aveam si eu nuduri cu ea. laughing
Ma rog... nu stiu cum ar putea acest troll sa strice imaginea uneia care s-a filmat dansand in piz** goala si a ajuns pe tot internetu'. Ce imagine sa ii strice mai rau de atat? laughing

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Știu și eu cum ma cheamă. Ideea era sa nu mi pun numele pe TPU sa fiu căutată pe Facebook.
Dacă nu știi nu te baga. Am făcut sex oral unui băiat și nu am știut ca sunt filmată și oricine putea face asta laughing nu e prostituție.
Dacă atata te duce capul sa îmi dai numele pe aici e trist

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Pai atunci de ce ti-ai pus poza cu tine la profil? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

E trist ca te-am recunoscut? Trebuia sa iti cer voie inainte sau ce? rolling on the floor

| Jade20 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Nu e prostitutie, se numeste altfel, te las pe tine sa ghicesti cum.