| TcdTcdTcd a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa faca o fata pentru a starni mai mult interesul cuiva? happy

3 răspunsuri:
| Raawr a răspuns:

Fi sigură pe situație ai încredere în tine, când cineva îți zice ceva urât de tine reproșează-i înapoi, fi sigură pe tine @

| cuvuliuc a răspuns:

Pai direct sau indirect daca e direct trebuie sa prinzi baiatul atuni cand vb cu cineva e cel mai sigur asa ai un subiect de pornire de care sigur e interesat si se leaga ceva iar indirect adica prin fapte aici e foarte greu de spus trebuie sa faci ceva ce el admira poate lui i place un joc o carte ceva si te duci cu o prietena si vorbesti despre joc/caret stiind ca el joaca/citit-o si din intimplare il intrebi despre subiect si asa se lega ceva ori te dai la el fara inhibitii si esti mult mai tandra l-ai sexy etc funda dar sincer nu ti-as recomanda ultima varianta ar arata ca esti o femeie usoara funda?

| TheBoy123 a răspuns:

Te aranjezi si porti haine sexy
toti vor fi interesati happy