| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca le face sa regrete pe fete ca s-au despartit de fostul?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca nu le-au dat papucii inainte sa ii primeasca
E o chestiune de proasta sincronizarelaughing

| Paula007 a răspuns:

Cand fostul isi gaseste pe altawinking

| Damian a răspuns:

Frate mai bine uit-o ca tot tie o sa iti faci rau, iti zic din experienta, da daca tot vrei sa ii faci rau dai un tel., povestestei de zilele bune, amintirile frumoase, spune-i ca ai intalnit pe altcineva mai bun, date indiferent, ca si cum nu ai avea nimic, da nu recomand. recuperare grabnica!

April
| April a răspuns:

Nefericirea traita cu "noul"!

| Lacoste a răspuns:

Depinde... daca fostul e un porc ...atunci nimic nu regret.laughing

| paramore a răspuns:

Cand il considera cel mai rau baiat si de fapt dau de altu mai rau

| chandnisharma a răspuns:

Faptul ca actualul e mai rau decat fostul :d

| Cristyn a răspuns:

Daca l-a iubit pe fostul, atunci cu siguranta regreta si sufera...amintirile sunt de vina.

| IooMar a răspuns:

Daca se desparte el de mine si imi placea totul asa cum era regret poate o luna, maxim doua sa zic asa, daca eu ma despart de el inseamna ca nu imi placea cum mergea relatia sau el era un mitocan asa ca nu am de ce sa regret.

| sweetgirl9 a răspuns:

Amintirile care raman vii... faptul ca chair daca s-a intalnit cu altiii aceia nu erau ca "el" nu saruta ca "el" nu se comporta ca "el" si asa mai departe. e greu sa treci prin astfel de momernte da suntem oameni avem sentimente si unele sunt de fericire unele de tristete asta e viata nu e usoara dar daca esti cu zambetul pe buze si razi cu prietenii totul trece mai usor (cred)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar? Oare ce?
Dupa o despartire de cineva drag aproape orice om sufera(chiar daca despartirea nu este definitiva, deci va mai intalniti ca doar nu a murit). Ca sa nu te afecteze deloc o "ruptura de relatie" trebuie sa ai tarie de caracter si "nervi de otel".