| enna_1113 a întrebat:

Ce credeti ca vrea un baiat atunci cand te cheama la el acasa?
Mi-a zis sa merg la el sa ne uitam la un film, sa bem un suc, etc si eu sigur ca l-am refuzat deoarece nu stiu ce doreste si chiar nu vreau sa se intample ceva ce nu as vrea. El mi-a spus sa stau linistita ca nu-mi face nimic.laughing.

14 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna Criss, pai sincer nu prea ai cum sa iti dai seama ce e in mintea unei persoane, e posibil ca el sa vrea doar sa vedeti un film impreuna.
Inainte sa te mai intalnesti cu el gandeste-te daca ai incredere cu adevarat in el, raspunsul la ce sa faci il sti doar tu.

| BlueHusky a răspuns:

In general daca inviti pe cineva acasa poate fi din :
1-Vreau sa ii arat ceva ca in alta parte nu gasesc
2-Este vorba de prietenii foarte buni care nu isi pun intrebarea ta.
3.-Nu are chef sa dea bani pe ceva. (cheap dar asta e)
Chiar daca nu "iti face nimic" ai ezitat ---> stai unde iti e binewinking sau poti sa o iei invers daca "nu imi face nimic" ---> dc sa ma mai duc... oricum my POV stai unde iti e bine.

| claus a răspuns:

Deci vrea sa ti-o arate.
of, numai la prostii ma gandesc. vrea sa jucati sah si remi si poker si macao pe mese. toata noaptea. e cel mai de treaba din lume.
zii din start ca nu vrei sa faci sex cu el. punct.

| Cjay a răspuns:

Daca ti'a zis si styy ca este baiat de trebuie nu iti v'a face nimichee hee)
asa si eu acum 2 zile am chemat o fosta colega a zis ca vine dupa ca nu stielaughing
si nu a patzyt nimichee hee am fumat stat. bla blachatterbox

| Douapunccteunics a răspuns:

Ete na si eu merg la pr. meu daca a zis ca nu iti face nimic asa este dar daca tu vrei ceva e problema voastra de aiciwinking

| Agradável a răspuns:

Poate aduce baiatul putin alcool va imbatati si o dati in sex

| JustMeBăi a răspuns:

Pai du-te ca a zis ca nu'ti face nimichee hee. Doar n'o sa te violeze.rolling on the floor

| SuperEu_8198 a răspuns:

Da se poate gandi si la sex, eu de obicei cand imi invit vre`o prietena acasa o chem sa povestim, etc... ne uitam la filme *** din astea nu sa`o F. T laughing Nu cred ca e in stare sa iti faca ceva... thinking adica sa te violeze sau cine stie ce laughing)

| Olix a răspuns:

Depinde, daca ne spui mai multe despre el ani, caracter, status (prieten, aimici, etc) poate putem sa iti spunem ce vrea cu adevarat.

| Olix a răspuns:

Daca te duci sigur vei bea un suc si sigur vei vedea un film si nu numai laughing) baieti de treaba s mai ales de cartier vor s ei ceva pentru singurul fapt ca sunt amuzanti, draguti cu tine sigur vrea asta adica eu asta as facelaughingdar nu te-a intrebat daca sti sa gatesti?laughing). Acum nu stiu daca tu vrei sa o faci cu el e problema ta pana la urma.

| wBroscuța a răspuns:

Pai poate ar fi bine sa fii sigura ca stii la cine te duciwinkingdaca stii ca poti avea incredere in el du-te dar daca ai indoieli te sfatuiesc sa nulaughing. O alta idee ar fi sa iti intrebi cei mai buni prieteni sau cei care il cunosc bine si sti ca nu ar glumi cu astawinking(adica nu prieteni luilaughing)

| enna_1113 explică:

Pai este genul de baiat rau, de cartier sa va zic asa.Si eu cred ca m-a chemat cu intentii bune, dar totusi nu stiu ce sa cred.Este de treaba, glumet etc.

| cristian_2492 a răspuns:

Te sfatuesc sa te duci.

| lalalala123 a răspuns:

Pana la urma ai mers?