| BloodPrison a întrebat:

Ce credeti de Pepe si Oana Zavoranu ...pareri

Răspuns Câştigător
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Aa app am si eu o intrebare.am inteles de la bunica mea din Romania ca oana i-a luat frigiderul din casa lui pepe cu tot cu mancare e adevarat:O:O:O loolrolling on the floorlaughinglaughing

10 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Vor sa se afirme mai mult decat s-au putut afirma

| andrada a răspuns:

Poi mi se par niste mincinosi.
Pepe canta melodii aiurea rau [nu le suport si parca ar fi manele (de fapt asta sunt)]
Iar oana nu poate sa doarma bine daca nu se cearta cu cineva (era la tv o emisiune in care oana zicea ceva gen '' s-a bagat unu in fata mea cu masina in trafic si m-am dat jos si am inceput sa tip, am facut un dita mai scandalul) bine ca recunoaste laughing
Pe scurt: nu ii suport

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu nu stiu "toate detaliile" despre ei si acesta despartiere pentru ca nu stau in tara dar din cate am auzit eu despre amandoi cred ca Pepe merita o persoana calma si blanda. Oana e o isterica cred ca are probleme cu nervii... tot timpul se comporta ca una din mahala.l-a facut de ras destul pe pepe.

| isabellle a răspuns:

Nişte prefăcuţi, minicinoşi happy
pe timpul căsătoriei ziceau că se iubesc atât şi apărau numai împreună, iar acum tot ce apare la tv e nuami scandal happy
mi se pare urât şi dizgraţios... tu ce crezi?

| St3fY_3193 a răspuns:

Cred ca pepe este un om foarte foarte bun daca atunci cand vine una si iti goleste casa u esti asa cal eu una explodam nu eram asa de calma si oana este o prefacuta nici nu stiu ce a vazut la ea nu mi se pare ca arta foarte bine tongue

| BloodPrison explică:

Ca si tine carla happyprefacutii, mai ales oana

| sdasfgasgaads a răspuns:

Cred ca oana e naspa si pepe la fel cuplu de naspaliti

| alexandra_8635 a răspuns:

Eu cred ca oana ll-a inseat pe pepe adic a dat a stiri si a acces direct imi dai funda?

| BOGDAN_1106 a răspuns:

Infunda televizoru cu prosti.asta cred punct.