| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre fetish-ul cu dresuri? eu il am

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza foarte mult ce simte partenera legat de fetishurile tale. Daca este de acord sau nu, este numai decizia ei. Dar te-as sfatui sa nu ii spui despre asta.

Mai bine ii faci cadou tu niste dresuri si ii spui ca ti-ar placea sa o vezi in ele big grin

Asa se va simti si ea foarte bine.

O zi placuta!

13 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu e nimic ciudat cand vine vorba de fetish-uri.
dresul este un subiect comun, sunt "n" barbati care au acest fetish.

| Eufourikul a răspuns:

Mi se pare foarte ok.
Depinde daca si partenerului tau, ii plac astfel de fantezii!

| anonim_4396 explică (pentru Eufourikul):

Exact,sunt de acord cu tine

| Foxyyyy a răspuns (pentru Eufourikul):

Dresul e fantezie? laughing Cam orice femeie are dresuri.

| Eufourikul a răspuns (pentru Foxyyyy):

Fetish Fashion se numeste..Si ce daca ai dresuri, depinde si daca il vei purta intr-un act sexual.
Cine intelege, prinde ideea..Cine nu intelege, ridiculizeaza(cazul tau).

| Foxyyyy a răspuns (pentru Eufourikul):

Doar intrebam, nu era vreo ridiculizare. Da, poate n-am inteles, e vreo rusine sau ce? laughing Tocmai, asteptam o explicatie.

| Eufourikul a răspuns (pentru Foxyyyy):

A fost mai mult sarcastic comentariul tau.Din acest motiv am subliniat acel lucru!

| Foxyyyy a răspuns (pentru Eufourikul):

Am pus '' laughing '', de asta, dar nu ma baga in seama, mi-am facut un obicei si il pun cam la orice.

| Eufourikul a răspuns (pentru Foxyyyy):

Scuzele mele atunci.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Deci lamureste-ne mai clar, tu esti baiat? cine preferi sa poarte dresul? tu sau partenera?

| anonim_4396 explică (pentru AlexanderAdrian):

Partenera

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles acum. Nu e nimic in neregula, de fapt e unul din cele mai raspandite fetisuri alaturi de cel al purtarii pantofilor in timpul actului sexual.

Eu personal cred ca dresurile si portjartierul sunt cele mai scarboase lucruri inventate vreodata. Sutienele cu danteluta sau din denim sau din ce-or fi si chilotii de diverse feluri mi se par ok dar de dresuri si portjartiere am o oroare.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu sunt de acord cu asa ceva.