| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti un barbat de 20 de ani poate sa iubeasca o fata de 13 ani?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E infractiune

| darrio2007 a răspuns:

Ca pe o sora, da. Daca e altfel, barbatul trebuie sa se abtina sa faca vreun lucru necugetat. Ca va ajunge sa fie el foarte „iubit" acolo unde va ajunge.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Accea nu este iubire, ci seductie, pacaleala si viol in toata regula, pedepsindu-se cu multi ani de puscarie, fiind considerata PEDOFILIE.
dar ti-am mai raspuns de vreo 10 ori la intrebarea asta, care te tot obsedeaza.
Ti s-a reomandat sa ai lasi barbatii in pace, ca violul lasa sechele si mutilari pe viata.

| mihai69 a răspuns:

Poate, cu condiția să mai aștepte minimum 5 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Nu o iubeste cu adevarat, vrea doar sex cu ea.

| Goete a răspuns:

Poate sa vrea s-o ****, da, daca nu si-a dat seama ce mare magar a crescut el intre timp.

| Werrich a răspuns:

Sigur, vârsta e doar un număr, celula e doar o cameră.

| AndreeaDeea57 a răspuns (pentru Werrich):

Nu a sa-i fac dosar penal... dar vreau pareri

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru AndreeaDeea57):

Dacă într-adevăr ai 13 ani iar băiatul la care râvnești este atât de mare, eu as spune sa stai cumintewinking. Ai timp suficient sa îți faci relație /relații când te faci puțin mai mare. Dacă începi de acum, o sa regreți enorm ca nu ți-ai trăit copilăria.

| Invictusman a răspuns:

Poate, dar și colegii de celula îl vor iubi la,, ochiul maro"

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Fizicul... si parnaia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tata ma iubeste, iar diferenta de varsta e de 40 de ani
Ca tata ma iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dada caste sunt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-a prins

| chuckmanson a răspuns:

Eu am aproape 20 de ani și îmi iubesc verișoara de 13 ani. Dar doar ca văr. Dacă te referi în sens romantic, regret să anunț dar asta este o infracțiune gravă numită pedofilie.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Da! De fapt, există mulți astfel de oameni (se numesc pedofili)!

| Saiko10 a răspuns:

Daca este un pedofil nenorocit normal ca poate.

| luffypk a răspuns:

E o diferenta mult prea mare, eu care am 19 ani (ma dau pe mine exemplu), nu as putea fi indragostit de o fata de 13 ani, eu la facultate si ea nici la liceu nu e? E o diferenta super mare de mentalitati la o tipa de 13 si la un tip de 19-20, despre ce sa discuti cu o tipa de 13, despre ce grele teme are la scoala? Lmao, nu-i ok, oricum ai lua-o. Un baiat de 20 de ani ar trebui sa se uite dupa fete de minim 16 ani, nu dupa pustoaice de 13 ani.