| Cristynik a întrebat:

Ce culoare sa-mi fac unghiile rosii, roz, portocaliu, verde sau albastru sau galbenlaughing? fundooilaughing

Răspuns Câştigător
| Blondda a răspuns:

Buna intrebare! fata asta are o adevarata problema! ce culoare sa isi faca unghiileeee?!
rosii.thinking

| Cristynik explică (pentru Blondda):

DA cea mai grava problemalaughing

9 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fa-ti cu o culoare care nu ai mentionat-o.SICLAM(mi se pare cea mai OK culoare pentru unghii)

| Ofiintă a răspuns:

Curcubeu

| cherrybomb a răspuns:

Eu zic sa iti faci unghiile french roz., iar degetul intelar il faci cu rosu ( toata unghia) sau cu roz

| justagirl1 a răspuns:

Eu mi le fac mov :X arata f bine tongue, daca ai culoarea mov fa-te happy

| AlleSss a răspuns:

Eu cred ca albastru sau negru.Adica asa mi le fac eu.

| AnneMarieZiegler a răspuns:

Pai, super tare dar, clasic ar fi rosu si daca vrei sa fii mai stilata incearca roz sau galben.

| Liviu1650 a răspuns:

Roz big grin