| dany_8792 a întrebat:

Ce e bine sa faci ca sa rezisti mai mult la o partida de sex? Sunt fucte care te ajuta la asta? E bine sa iei pastile pentru asta? La raspunsul care ma ajuta cel mai mult dau

Răspuns Câştigător
| 1micdamare a răspuns:

Nu ai nevoie de pastile, fructe sau alte chestii.
sexul porneste din creier si se opreste tot de acolo. dar sigur nu te va ajuta ce spun eu despre cerebel, pentru ca trebuie sa constientizezi ca il ai!
asa ca, mai pe romaneste, fa-ti o laba inainte de a arde domnisoara, si cand simti ca iti vine sa-ti dai drumu', iesi din fata si strange la baza matarangii cu doua deshte, sau pune mandra sa o faca, e mai interesant asa.
daca nu da randament, o iei de la capat, de data asta cu limba si degetele!

4 răspunsuri:
| GenEu a răspuns:

Nu iti trebuie ceva "anume" pentru a avea un contact sexual prelungit. Un remediu ar putea fi somnul (care este foarte important).
Vrei acte sexuale de lunga durata? Autocontroleaza-te.
Succes!

| sadlifetobe3 a răspuns:

Un vin bun inainte de toate si duci cat vrei...tongue

| Spark10 a răspuns:

Trebuie sa inveti sa-ti controlezi muschii care ajuta la ejaculare ->muschii abdominali, coapselor, muschiul pc

daca vrei cauta exercitiile kegel care te ajuta sa iti controlezi muschii astia si in timp vei invata sa ii relaxezi cand iti vine sa ejaculezi.astfel vei rezista mai mult happy

| iuBiRe_9406 a răspuns:

Ai nevoie de un partener care sa-ti ofere dragoste :X
sexul se face in doitongue
si normal ca totul va apartine:X
si protejati-vabig grin
pup