| Junseng a întrebat:

Ce efect are tianli la femei? Si ce efect are in combinatie cu alcoolul?

2 răspunsuri:
| bbobo22 a răspuns:

De curiozitate am cautat pe net sa vad ce inseamna "tianli". Inteleg ca este ceva produs naturist pentru potenta barbatilor. Fiind un produs naturis este posibil sa nu aiba nici un efect semnificativ...dar nu inteleg de ce ai vrea sa faci experiente de genul asta pe iubita/partenera ta? Ce te faci daca are vreo alergie la una din substantele produsului respectiv? Ai putea sa omori pe cineva cu astfel de experimente.
Tie ti-ar conveni ca cineva sa-ti puna pastile fara sa stii in mancare sau bautura?

| FAnonima9990 a răspuns:

Ămmm nu stiu ce sa zic..incearca si vezi