| Gabitzuuu25 a întrebat:

Ce este gresit cu mine? Toate fetele isi bat joc de mine si nu inteleg de ce. O explicatie, urat nu sunt, dar toate prefera sa ma lase pe ultima suta de metri, dau funda!~

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Esti prea disponibil pentru ele.
Te considera garantat, si de asta nu te vor.
Pur si simplu modul tau de a te comporta le da de inteles ca te pot avea in orice moment, si din motivul asta tu nu reprezinti un interes pentru ele.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ele nu te plac, tu zici ca urît nu esti, dar ele ce zic? Ca daca lor le plăcea de tine aveai pe cineva, asa nu ai pe nimeni si ele te considera urît si ne atragator. Daca ai bani gasesti fete, dar fara bani nu te acceptă niciuna.

| RAY a răspuns:

Deci fetele îți bat joc de tine pentru ca nu te plac,deși tot fetele sunt de vina, daca atâta stres ai de la ele de ce nu cauți un băiat asa serios ca tine și ai rezolvat problema, faza cu nu sunt urat nu rezolva nimic, important este ceea ce simt ele, apoi la faci materialiste, tarfe

| Violleta2022 a răspuns:

Pune o poza cu tine aici, si-ti spunem noi!

| Gabitzuuu25 explică (pentru Violleta2022):

Cauta pe insta carstea_gabriel

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabitzuuu25):

Mai, ce vad eu chiar imi place, esti un pusti tare frumusel, cam slabut si cred ca esti un pic cam micut de statura, dar cu siguranta poti impresiona si fete micute de statura.
intr-adevar, statura este un inconvenient, ca-ti limiteaza accesul la fetele de peste 1.60m.
Tu ce inaltime ai, sub 1.70m?

Alt punct la care putem lucra este: motul din frunte, care iti ascunde ochii, tunde-l un pic, cat sa ai ochii liberi si sa arati ingrijit la par. Practic ochii ar trebui sa fie liberi atunci cand vorbesti cu cineva sa nu pui capul in jos, ci sa privesti cu incredere in ochii fetelor si a oamneilor, lucru pe care il cautam toti de altfel.
Fii mai increzator in tine, ridica privirea si zambeste tuturor, ca esti tare trist prin pozele astea!

| Crackman a răspuns:

Bai multe tipe asa fac pentru ca ele sunt problema.m tu continua cu tupeu si aia este

| anonimuIl a răspuns:

Uită-te la ceilalți cu care sunt fetele și schimbă-te cum sunt ei.

| Danny28 a răspuns:

Sunt cretine. Nu-ți mai bate capul cu ele. Relațiile nu se mai merită în ziua de azi.

| Kiran a răspuns:

Nu e nimic gresit cu nimeni. fiecare dintre noi avem o. dorinta de personalitate pe care o dorim sa o vedem, tu probabil pari ok dar nu ce vor ele, fa o comparatie de cum au decurs lucrurile la acele fete si vezi unde e problema

| Skylor a răspuns:

Nu cauți unde trebuie.