| DraguzaSteffy a întrebat:

Ce fac daca baiatul pe care il iubesc are o iubita dar si el ma iubeste si nu stie ca eu il plac! Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| adelin666 a răspuns:

Spune-i in fata si dovedeste ca-l iubesti din tot sufletul si el va alege pe cine va place :d

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Asteapta sa se desparta de el tipa aia. NU i desparte tu pe ei

| AnAiLuI a răspuns:

Iubeste`l cu tot sufletul dar dovedeste`i prin fapte nu prin vorbe, si faptele acelea ar fi sa te duci la el si sa vb clar happy pentru todeauna!

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai ii spoi ca il iubesti si totul o sa vina de la sine presupun

bafta!

| Noir a răspuns:

I-ati inima in dinti si spune-i ce simti si poate...e...cine stiehee heeSucceswinking

| laura_8904 a răspuns:

Telenovela ha? pai ai putea sa ii spui ceea ce simti si daca iti raspunde poate veti avea un happy ending
asta exceptand partea in care el trebuie sa aleaga intre tine si prietena lui si ea te va uri sau chestii din astea dar cel mai bine spune-i si vei vedea apoi ce vei face

| DraguzaSteffy explică:

Ms adelina o sa incerc