| darius08 a întrebat:

Ce fac daca i-am spus unei fete că o plac prin mesaje iar ea m-a băgat în friend zone?
P.S eu am 13 ani iar ea are tot 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Nu ii mai zi nimic si pune-o in ignore zone. Cauta o fata cu care sa ai lucruri in comun potrivite varstei tale!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta voastra nu este indicat sa ai prieten/prietena decat amici cu care sa va ajutati la teme nu sa dezvolti iubire pentru ea, ai de terminat scoala sa faci liceul si abia atunci vei gasi pe cineva cu care ai putea incepe o relatie asta dupa varsta de 18 ani evident.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-i faci nimic, pur si simplu nu te place si de aceea te-a eliminat.

| Crackman a răspuns:

Cauți alta și pe aia ii mai dai mesaj de paste și Craciun