| wahaha a întrebat:

Ce fac daca o fata e obsedata de mine? Mi se întâmplă asta de cateva luni bune si am nevoie de ajutor...

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce intelegi prin "obsedata"? Ce-ti face? Oricum, chiar daca tu nu o placi, eu zic sa te porti frumos cu ea, pentru ca pana la urma, iti face un compliment...si va veni o vreme cand iti vei dori sa fie fetele "obsedate" de tine, dar nu se va mai intampla.winking

| darrio2007 a răspuns:

Ce ajutor vrei? Alti baieti si-ar dori asta. Intra cu ea in vorba. Daca va corespunde cerintelor tale, mergi mai departe. Daca nu, o refuzi politicos.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintlor tai, sa vina cu tine si sa vorbeasca cu fata aia, daca tie iti este frica sa-i spui.

| Hammurabi a răspuns:

Nu ai spus de ce ai nevoie de ajutor.
Te atacă?
Ești în pericol să te violeze?
Faptul că e obsedată de tine, e doar treaba ei. Cu ce te afectează pe tine (fizic) obsesia ei?

| ywar a răspuns:

Daca ti-e frica 1:1 cu ea, atunci hai sa te ajut eu si sa mergem pe ea. Te bagi sa o rezolvam?

| anonimuIl a răspuns:

Nu o mai băga în seamă.

| Celestina003 a răspuns:

La cate fete ciudate din generația asta vei cunoaște...vei regreta după ea.

| Gândesclarece a răspuns:

Probabil dacă nu o placi doar ignor o, cu timpul o sa te lase.