| anonimouse231532 a întrebat:

Ce fac fetele daca sunt la mare si sunt pe ciclu?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nimic wow. Eu ma comport absolut normal. Fac plaja, fac baie si schimb OB-ul des.

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Asemănător cum fac și la ștrand. Își iau pantaloni scurți sau chiloți tip gogoșari și intră în apă. Mai pe seară, vezi cum aduce valurile la mal absorbantele sau plutind la suprafață în cazul piscinelor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu fac nimic, stau pe plaja, evita apa si cam atat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fac plaja

| Freya1 a răspuns:

Probabil stau la umbra sa nu le curga mai tare si folosesc ob-uri pe care le schimba des...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sug(pe inghetatã)

| 90210 a răspuns:

Nu intra in apa

| Anonima6789777 a răspuns:

Menstruația nu e un obstacol la mare sau la piscină. Folosesc tampoane interne, de fiecare dacă când intri în apă îl schimbi.

| Nemessys a răspuns (pentru Anonima6789777):

Pentru unele este rolling on the floor
,, Vii la piscina?"
,, Nu, ca-s pe ciclu".

| Anonima6789777 a răspuns (pentru Nemessys):

"Unele " ar trebui să se mai civilizeze.