| cristynaGoldenRose a întrebat:

Ce face un baiat la 1 intilnire?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la prima întâlnire vorbesc mai puțin despre mine, și caut să spun doar chestii care știu că o s-o impresioneze. Îi fac complimente, și vorbesc despre frumusețea și sensibilitatea fetelor, și restul, și deci încerc să-mi ascund latura rea, aia în care de fapt sunt misogin, ipocrit, etc.
O altă fază pe care o mai fac, dacă aduce vorba despre ultimile relații, mă prefac că mă întristez, și eventual dau un răspuns de genul :"nu știu dacă pot vorbi despre asta, nu sunt încă pregătit, înțelegi?; mă "refac" cu greu după ultima experiență"...
Iar dacă ea insistă cu : "să înțeleg că te-a făcut să suferi?", atunci îi răspund scurt : "te rog - nu vreau să vorbesc despre ea acum; iartă-mă"...
Apoi îi fac repede un compliment: "știi? ești foarte frumoasă".
Și după aia încep să-i spun despre pasiunile mele, foarte pe scurt, evident.Despre cum iubesc eu arta, poezia, păsările.(Era să scap "păsăricile").
Ok.Adevărul că e greu la prima întâlnire.Ca băiat trebuie să ai multă vrăjeală-n tine, ca să pună aia botu...
Sper că te-am ajutat.

| Ramonaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Genial rolling on the floor))))))))))

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
La prima intalnire trebuie sa se comporte normal, sa fie el insusi, sa fie cat mai politicos, sa duca si o floarebatting eyelashes, si bineinteles sa conduca la final fata acasa.

| DeeaMarry a răspuns:

Foarte dragut raspunsul care a primit funda, nu am ce zice...
Daca ai impresia ca asa se comporta toti, te inseli amarnic.
Nu cred ca iti doresti sa ai vreo intalnire cu un astfel de baiat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaMarry):

Ce-ai fată cu răspunsul meu?
Am făcut și eu glumă acolo, ce-ai cu mine acu?
Bine.
Vezi că-mi place întrebarea aia a ta cu fericirea și restul ce-ai mai zis tu...
O să-ți răspund și eu, dar nu știu dacă azi.Ai văzut doar că azi am chef de miștouri, și aia, ce spui tu acolo, e o treabă mai serioasă.
Ok - deci vorbim.

Răspuns utilizator avertizat
| Punk57 a răspuns:

Sex hahaha

| Georgii13 a răspuns:

Depinde de baiat. Unii iti vorbesc frumos, iti fac complimente..si te duc acasa..altii te saruta..etc.

| sFwrt a răspuns:

De obicei ar trebui sa sarute fata si din astea... intelegi tu!