| Carly22 a întrebat:

Ce faceti cand aflati ca un baiat nu va place? funda. fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Mă enervez laughing. Apoi încerc să îi atrag atenţia cumva, iar dacă devine interesat fac ceea ce a făcut şi el înainte... îi dau de înţeles că nu mă interesează.

8 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu te baga in seama pe mess sau la tel, cand va intalniti intamplator prin oras, privirile voastre nu flirteaza, nu te saluta, adica ii esti indiferenta.

| ImHereForYou a răspuns:

Daca imi place d el, sufar 4-5 zile,plang,nu ies din casa.Dar in maxim o saptamana imi trece,inteleg ca nu sunt p plakul lui,incerck sa uit, sa gasesck p altcineva d care sa ma atasez asa cum m-am atasat sh de ala care nu ma placea sh pe urma asta d care m-am atasat sa-mi zic ca nu ma place, iar sa sufar 4-5 zile p urma iar gasesck p altcineva si asa fack eu...asta este ritmul meu laughing laughing

| isabellle a răspuns:

Sufar :l dar cu capul sus trec mai departe si incerc sa nu-i ofer atentie si sa-l tratez cu indiferenta. odata ce te opresti din a vrea pe cineva, il obtii

| ImiDaiFunditza a răspuns:

Soarta.Nu ma place problema lui.

| SnowWhite1 a răspuns:

Incerc sa trec peste fara sa ma descurajez si ma gandesc ca poate nu sunt pe gustul lui, dar sigur o sa fiu pe gustul altcuiva!

| MaRrYana a răspuns:

Pai nu fac nimic, trec mai departe si nu il bag in seama si poate cu indiferenta o sa ii placa lui de mine, cel putin asta am mai patit eu...

| Corynutza232 a răspuns:

Daca si eu il plac sufar cateva zile e normal dupa aceea merg inainte cu capul sus si nu ii dau importanta si incerc sa gasesc pe cineva caruia sa ii fiu pe plac si sa ma placa! Daca nu imi place nici mie de el pur si simplu nu ma intereseaza e parerea lui si alegerea lui dar asta nu inseamna ca o sa il ignor daca nu ma place ramanem prieteni, pastram legatura, iesim afara! Eu asa fac! BAFTA!:*

| Event a răspuns:

Nu ai pierdut nimic. Gandeste intr-o maniera superioara! daca nu te place, nu pierzi nimic.
Probabil nu rezonati ca fiinte. deci.Nexthappy