| croissant a întrebat:

Ce faceti cand intr-un moment de slabiciune va este dor de fostul iubit sau de fosta iubita?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic special!
Imi ocup minte cu altele, sau ma apuc de batut covoare si uit instantaneu de altii.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îmi umplu timpul cumva, ies, plâng dacă simt nevoia, mă uit la ceva vesel etc.

| Andreeush a răspuns:

Când aveam astfel de momente mă uitam la poze cu el.

| Frank51 a răspuns:

Nu am patit niciodata.

| alina2k18 a răspuns:

Ma frecwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L@ba fac l@ba

Șterg orice urma ce îmi amintește de fosta, fac o schimbare per total.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu se exista asa ceva rolling on the floor, ce a fost a fost viata merge inainte nu înapoiwinking

| TPU2019 a răspuns:

Pun o intrebare pe TPU