| FaraNume09 a întrebat:

Ce faci cand iti place de cineva, dar sentimentul nu este reciproc?

9 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Icerci sa il atragi, ca sa te placa, iar daca nu reusesti te resemnezi happy!

| alexandru1991 a răspuns:

Treci mai departe. Saptamana asta am patit-o asa ca am trecut mai departewinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Il cuceresti.gasesti ce aveti in comun si faceti

| Sweet00gum a răspuns:

Ori o/il faci sa se indragosteasca de tine (ceea ce e ft greu, dar nu imposibil) ori renunti. nu ai ce face altceva

| Holocaust a răspuns:

Renunţi.

| consilierultau001 a răspuns:

Te lasi pagubas...

| GusWaters a răspuns:

Ajungi intr-o zona minunata si fara scapare, numita friendzone. Welcome to the friendzone!

| Kosmari_Kostea_1981 a răspuns:

Te sinucizi.

| alynutsa93 a răspuns:

Sinker nu are rost sa te kompliki pentru ca mai tarziu vei avea de suferit.treci peste poate nu este persoana potrivitahappy