| anonim_4396 a întrebat:

Ce fantezi sexuale aveti? Valabil si pentru barbati dar si pentru femei!

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Unele lucruri nu se spun nici sub anonimat. Fanteziile le spui partenerului tau, poate e dispus sa ti le indeplineasca, nu se etaleaza pe site-uri de socializare.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cea mai hot fantezie a mea este să pun doi de "i" atunci când cuvântul "fantezie" este la nr. plural.

| CoquineNoire a răspuns:

Eu am fantezia de a-i vedea pe toti prostii de pe lumea asta cu creierii zburati...am fost blanda.
Nu'i asa ca e excitant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce fantezii sexuale aveti?
Valabil si pentru barbati dar si pentru femei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat greseala gramaticala dar aici nu se pot edita
Cum sterg o intrebare pe TPU?
Daca ai una sau mai multe intrebari pe care doresti sa le stergi trebuie sa trimiti un mesaj folosind formularul de "Contact". Mesajul trebuie sa contina adresa de email cu care te-ai inregistrat precum si link-ul intrebarilor pe care doresti sa le stergi. Intrebarile pot fi sterse doar in termen de 48 de ore de la postarea lor. Daca acest termen este depasit, dar totusi se doreste stergerea intrebarilor, acestea nu vor mai fi asignate contului tau insa vor aparea in continuare pe site ca si cum ar fi puse de un utilizator anonim.