| ryf007 a întrebat:

Ce feeling ati avut baieti la primul vostru oral primit? dar voi fetelor?

Răspuns Câştigător
| figure a răspuns:

Nimic metafizic. O senzatie placuta, care se incadra in dinamica partidei. De asemenea, e placut sa o privesti in timp ce iti ofera un sex oral. Cu atat mai placut, cand se intampla asta pentru prima data...

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu știu, eram ocupată să mă uit la Tom și Jerry...

| Cristiann25 a răspuns:

Sincer? Am simtit ca raman fara ea.Nu mancase nimic in ziua aia si mi-a fost tare frica dar stii cum e nu risti nu castigi. Dupa ce am terminat a suflat inapoi ca in pai.

| Demonull a răspuns:

Interesant.si cand primesti si cand oferi, oricum esti prins intr-un joc feeric de cuvinte si de atingeri happy

| sniper2998 a răspuns:

Uita-te in ochii ei si se tripleaza placerea...