| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de oameni dau anunturi de matrimoniale la ziar? Cei urati? Cei disperati?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca dai un anunt matrimonial, inseamna in primul rand ca nu ai viata sociala, stai prost cu abilitatile de comunicare si nu poti sa cunosti pe cineva in alt mod. Daca dai un anunt matrimonial la ziar e si mai grav, pentru ca asta inseamna ca nu stii nici macar sa intri pe internet. Si cred ca mai exista o categorie de persoane care dau anunturi matrimoniale la ziar...si anume practicantele celei mai vechi meserii din lume, care isi cauta clienti dintre cei care nu au viata sociala si nu stiu sa foloseasca nici internet-ul. happy

| anonim_4396 explică (pentru wildthing):

Dar, sa zicem ca e mai safe in ziar ca omul plateste si nu trebuie sa pui poza la avatar sa iti fure cineva informatiile.

| AdelinaC a răspuns:

Cei urati nu, dar cei disperati, da.

| Roliii a răspuns:

Cu*vele mai de lux un pic in general si batrani