| Derkes a întrebat:

Ce fel de oameni va plac cel mai mult? Cei timizi si buni la suflet sau tupeisti si descurcateti? Credeti ca daca un baiat frumos /fata frumoasa este timida si cam prostuta, are aceleasi avantaje ca unul tupeist dar uratel?

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da trebuie sa existe doar 2 extreme in lumea asta? Daca o persoana e tupeista si descurcareata nu poate sa fie buna la suflet? Daca ai tupeu gata esti stana de piatra, fara sentimente ce vrea nma raul altora? Ei uite ca nu, iubitul meu e o combinatie intre alea 3, ca sa vezi ca nu exista 2 extreme.

| RAY a răspuns:

Cand e vorba de sexul opus conteaza partea fizica = capitalul erotic,poti fi tupeist si urat egal,poti fi frumoasa dar timida =e super ok,nu uita ca fetele au ce baiat vor ele si cati barbati vor ele, ele fac selectia sexuala, noi ori suntem provider lor, oferim hrana pentru accses la sex, ele fiind atrase de 20% dintre masculi, desi ca mascul e bine sa ai tupeu

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

RAY vezi ca ai o intrebare de la un utilizator https://www.tpu.ro/......-incep-sa/

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Si mie de ce mi ar pasa?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Am crezut ca poate vrei sa ii raspunzi omului na eu doar te-am anuntat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Auzi RAY am o rugaminte la tine citeste aceeasta intrebare sunt sigur ca o sa te captiveze https://www.tpu.ro/......r-eu-cu_1/ fi bun RAY citeste https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Tu crezi toti prosti omule, ala e troll i dai si atentie

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Eu ti l-am trimis ca sa te amuzi un pic habar nu aveam ca e troll ori cum mersi ca mi-ai spus.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Is handicapati din aia care nu au ce face chiar nu am stiut.

| OldSoul a răspuns:

Imi plac mai mult acele persoane tupeiste si descuracarete, care stiu ce vor si asa mai departe.

In trecut, am facut parte din categoria celor "timizi si buni la suflet" bine, la suflet sunt si acum bun, altfel nu as fi aici laughing Dar asta nu inseamna ca las sa vada toti asta.
De timiditate am capat, iar acum ma indrept spre cealalta categorie, si imi merge destul de bine.

Cat despre cealalta intrebare, raspunsul este nu.
Nu se poate compara una cu cealalta.
Totul tine de noroc, poti sa fii tupeista si urata si sa te descurci foarte bine, sau poti fi timida si prostuta si sa te traga altii dupa ei si asa sa fii mai avantajat

| Hammurabi a răspuns:

Îți răspund doar la prima întrebare.
Blondele cu țâțe mari.

| Plato a răspuns:

Da, frumosul tacut si uratelul tupeist sunt cam la fel, din ce am observat. Lumea te vede cum te vezi tu, cum le inspiri tu.

| Emma30555 a răspuns:

Ca sa ti raspund strict la intrebare probabil mai avantajati sunt cei descurcareti si tupesti, tocmai ca din acest motiv ca se descurca, dar in realitate nu exista ceva stabilit, totul e relativ, in timp si cei timizi se descurca, capata curaj, cei tupeisti isi mai iau peste nas etc

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Astia care sunt mai reci.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac oamenii

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ambele. happy
Trebuie să aibă puţin din toate.

| Realli a răspuns:

Nu cred că poți clasifica, astfel oamenii, toți suntem la fel, prostuță nu, poate naivă!? Dar in timp toți învățam! Baftă!

| Justask9876 a răspuns:

Nu exista avantaje/dezavantaje, daca unei persoane ii place de tine, restul e tamtam