| Adyspeed a întrebat:

Ce fete credeti voi ca se comporta mai frumos si arata mai bine? cele de la tara sau cele de la oras? vreau pareri si de la fete si baieti. Funda si voturi

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Arata mai bine de obicei cele din oras, dar la comportament votez pentru cele de la tara...In oras sunt deja prea multe pitzipoance, cu tot felul de arfe`n cap...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cele care au primit o educatie stricta si pe masura nu conteaza de unde e.

| Narcis2007 a răspuns:

Depinde...jumate-jumate...am vazut si fete de la tara care arata bine si fete de la oras care arata rau si fete de le oras care is proaste si fete de la tara care is proaste deci jumi-juma

| push2gl a răspuns:

De comportat cred ca in mai mare masura cele de la tara, ca frumusete nu este o regula, fiecare are frumusetea sa

| BeBebuu a răspuns:

Nu conteaza ca e de la tara sau de la oras.Conteaza cata educatie are fata respectiva, si caracteru fetei.
:*

| BubuUu_3067 a răspuns:

Frumusete trece si prostia ramanee. Eu consider ca fetele de la tara sunt si frumoase si destepte si bine educate. Cele de la oras au niste fite in ele. nu toate dar majoritatea. Fetele de la tara se pot schimba si pot devenii mai frumoase decat cele de la oras dar raman si muncitoare, dar cele de la oras nu stiu ce ii aia sapa. unele dintre ele.Deci mai bine una si frumoasa,muncitoare, desteapta si bine educata decat una care vrea doar p**a si bani.
P.S. : NU am vrut sa jignesc pe nimeni prin acest raspuns, daca s`a simtit cineva imi cer scuzee love struck`!

| lovefan a răspuns:

Buna. La comportament, eu spun ca o fata de la tara e mult mai e simtita si mai educata decat o pitzi de oras. La corp, insa, se poate ca o fata de la oras sa castige pentru ca are timp sa mearga la sala sau sa faca pur si simplu sport. De asemenea, are mai multi bani pentru haine si fite. Dar, sincer, mai bine alegi o fata nu neaparat frumoasa, pentru ca trebuie sa vezi ce are in cap si in suflet, deoarece unele fete frumoase sunt fffffffoarte lipsite de creier.

| andr33Andr3 a răspuns:

Cele de la oras.penrtu ca cele de la tara nu sunt asa parfumate, asa rujate sau machiate...si se imbraca mai urat deci cele de la orasbig grin

| daniella9805 a răspuns:

Eu spun ca cele de la tara
de ce?
entru ca nu sunt crescute pe balcon, stiu ce este aceea munca si poate asta le face sa fie mai respectuoase si mai atente la ce vorbesc sau la ceea ce afc
in ceea ce consta frumusetea lor, banuiesc ca aerul curat de la tara si poate si laptele proaspat de vacuta le face asa frumoase.

| andra_2668 a răspuns:

Paii.parerea mea nu cont de unde ejthi.ci cum estihappy pentru ca poate fi o fata de la oras cu un comportament ca a unei de la tara.thinking asa ca parerea mea este ca nu comportamentul nu depinde de unde este.ci de firea eahappy sper sa te ajutee:*