| AAlinaaa a întrebat:

Ce fete va plac mai mult?Cele mai plinute sau cele mai slabute?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Cred că băieţilor le plac fetele cu capul pe umeri care nu îşi pun astfel de întrebări. Baftă!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tirul e nevasta mea, mai bun in viata nimic nu e.

| Jameson a răspuns:

Potrivite si cel mai mult conteaza sufletul, educatia etc.

| Ramonna18 a răspuns:

Tu cum esti? cine te place, te place asa cum esti!

| cezar199 a răspuns:

Cica plinute happy ce draguta esti, poti intreba de balene, basoalde, umflate cu pompa, multele dracul, placintarele, mafalda, tobagada, si lista continua big grin

| OnlineZ a răspuns:

Parerea mea e ca. cele slabe nu sunt foarte atractive, mai ales acum baietii prefera fetele cu forme.dar fiecare cu gusturile salewinking

| drhotzu a răspuns:

Pai dat fiind faptul ca am 57 kg as arata ciudat langa cineva cu 77... ce spui big grin
dar na gusturile nu se discuta (am prieteni la fel de slabi ca si mine carora le plac fetele voluptoase big grin)

| ionut1134 a răspuns:

Nici slaba ca un creion sau ca scandura dar nici cat un rinocer nici prea plinute nici prea slabe potrivite

| ReapR a răspuns:

Slabute si frumoase.Pentru ca alea sunt cele mai bunelaughing

| MyhayB a răspuns:

Nu exista un raspuns general pentru intrebarea asta.
Personal, imi plac fetele mai slabute, poate si pentru ca atunci cand eram mai mic eram slab si nu ma vedeam facand un cuplu cu o fata cu forme.

| DamianIan a răspuns:

Slabute

| LastJigsaw95 a răspuns:

Sa fiu sincer, conteaza interiorul, si mai putin exteriorul.Degeaba arati bine, daca sufletul e cel urat