| RosaliaOriginala a întrebat:

Ce fetish uri ciudate aveti? E normal sa imi placa femeile mai elegante?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Probabil le stă bine cu ceea ce sunt imbracate. Un barbat apreciaza asta. Si nu este gresit.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa fiu legat de calorifer

| RAY a răspuns:

Ala nu e un fetis, un fetis e sa iti placa de exemplu hainele feminine sau sa cumperi chiloti folositi de o femeie, ca iti place asta e civilizat

| Hammurabi a răspuns:

Nu prea e normal.
Mai normal ar fi să-ți placă femeile mai dezbrăcate... laughing)))

| Paul754880338 a răspuns:

Dacă "mai elegante" inseamna cu acid în buze, implanturi, tatuaje, percing-uri si sprâncene la 45 de grade, atunci as putea spune ca e un fetish. Dacă "eleganta" inseamna decenta nu e fetish, doar ca fiind atat de rara aceasta eleganta
naturala poate stârni o atracție de mai mare intensitate decât poate genera femeia aceea agresiv tunata.

| adorbanii a răspuns:

Fetișul meu este să-mi lingă Iuliana Berecoi tălpile

| Kiwi2023 a răspuns:

E normal nu e fetish asta laughing