| Brokencyde_1562 a întrebat:

Ce filme triste romanesti stiti?

2 răspunsuri:
| Roby_2040 a răspuns:

Weekend cu mama.m-a impresionat foarte tare pentru ca corespunde mult cu viata cotidiana.

o mica descriere:
În urmă cu 15 ani, Luiza a plecat în Spania, lăsând-o pe Cristina, fetiţa ei în vârstă de trei ani, în grija rudelor. Revenită în ţara, femeia descoperă adevăruri şocante, de care a fost ţinută la distanţă: fiica ei a fugit de acasă, e dependentă de droguri şi are o fetiţă de doi ani pe care a lăsat-o în grija unui orfelinat.

Măcinată de vinovăţie, Luiza încearcă să o salveze pe Cristina şi să-şi răscumpere astfel greşelile din tinereţe. Are la dispoziţie un weekend.

| Minnie_2618 a răspuns:

Romanesti nu prea sunttongue

Uita`te la " P.S. I love you"
sau "A walk to remember"
sau "remember me"