| andreeacojoc3445 a întrebat:

Ce gesturi le plac băieților să primească de la iubitele lor?
Ofer fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am avut o iubita. Dar stiu sigur ce mi-ar place. Mi-ar place sa fie atenta, sa-mi sopteasca la ureche, sa se joace cu parul meu, sa ma sarute pe gat..chestii de genul. happy

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

De obicei alea pe care iubita lor simte sa le faca, nu care ii se spun pe TPU.

| RAY a răspuns:

Sinceritate,seriozitate,ceva mereu ceva nou, bine un barbat e usor de multumit pe femeie nici dumnezeu nu o multumeste

1 berea, 2 sexul, 3 fotbalul, 4 tehnologia, ne place sa ne gandim la nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e un gest, e un organ de jos.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna
Sunt sigura ca cel mai frumos gest este atentia! Daca ii dai atentie si ii spun des cat de mult il iubesti, dar si incerci sa ii demonstrezi, iubitul tau va fi cel mai fericit.
Baftaa...:-)

| GL757W a răspuns:

Ignoranta, Daca ii dai prea multa atentie o sa fie rau pentru tine, Mai rarut cu gesturile laughing

| OrbulCuVedere a răspuns:

Daca vrei sa ii faci o surpiza, chemi o prietena ( sa arate bine) si te duci la el, sigur o sa ii placa.