| sairunfhrx a întrebat:

Ce gesturi vi se par intime și excitante? Și în timpul sexului și așa în general? Ce va excita foarte tare?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Din punctul de vedere al unui tip, sa arati ca esti acolo nu stai ca o steluta de mare moarta si ca iti place. Asta se poate realiza prin mangaieri, contact vizual, putina agresivitate, gafaieli etc.

Daca doar stai si nu zici nimic nu e nici o direnta intre tine si o papusa gonflabila.

| Sofer a răspuns:

Cand incepe sa se frece cu veverita de dragonul meu.

| ywar a răspuns:

Ma excita foarte mult cand vad hartiile rezolvate de la sine care sunt pe biroul meu.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca sunt luata de cineva prin surprindere.De exemplu discutam lucruri banale sau ma rog vorbim despre lucruri ce nu au nimic in comun cu subiectele mai sus amintite si dintr-o data ma cuprinde dupa umeri sau imi sopteste ceva frumos la ureche.Ador sa fiu surprinsa dar f.f.f rar in viata am avut parte de asa ceva.Asta in general in rest nu pot sa rezist unui tip destept dar care in acelasi timp sa nu fie increzut.Din pacate nu le poti intilni pe ambele la acelasi om.Ori nu ajunge la nivelul meu si atunci nu ma intere ori e mai destept ca mine si atunci e foarte increzut si nu vorbeste si nu se poarta frumos.Dar nu pot sa rezist unui tip destept care se mai si poarta frumos.Dar in viata mea asa ceva nu am intilnit.Sau daca da din pacate deja era insurat.

| Dalmore a răspuns:

Contactul vizualwinking

| AlexandruInu a răspuns:

Pe mine sincer ma excita foarte tare pozitiile in care o pot apuca de par. Imi place sa fiu zgariat pe spate, ma excita foarte tare. Cand isi musca buza.

| PopaCristian a răspuns:

Gandul la un oral, dar nu se implineste mereu... happy