| Mashka a întrebat:

Ce gindesc barbatii si femeile in timpul actului sexual?

12 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

"mai dureaza mult?"
ha ha

| JustMeFlory a răspuns:

Poi sexul ar trebui sa elibereze orice stres si orice gand.aqm fiecare cu nebunia lui:-)

| want2bMajestic a răspuns:

Diferite chestii... precum sex cu un necunoscut, cu amanta, sex in 3... sado...fiecare cu gandurile luiwinking

| anonim a răspuns:

@andy20cm-este grav daca ajungi in pat cu o zdreanta, si pe deasupra sa mai si stii.eu zic sa te opresti la usa, sa va luati ramas bun, si nu va trebui sa te mai gandesti la altele in timp ce faci sex.rolling on the floor

| dreamfall a răspuns:

Io unu` ma gandesc la partenera, la corpul ei, la cum intra si nah, depinde si de stare, cateodata ma mir si eu ce`mi trece prin minte... ah... si cum zicea un prieten... cand sunt foarte excitat, ca sa nu ma termin prea repede ma gandesc la filme de groaza big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa se goleasca de ginduri si sa se lase numai in voia a cea ce simt in momentele alea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ajung cu o zdreanta in pat, ma gandesc la Jessica Albahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei se gindesc la Angelina Jolie, ele la George Clooney rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cunoasteti teorie, dar mai putin practicawinking chiar daca e vorba de o fata mai urata cand eu dau pe la spate ma gandesc la alta, daca nu imi place fata, si depinde si de pozitieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ce gandesc atunci cand se saruta zic eu!thinking La nimic...day dreamingMintea li liberaaa:Xlove struck:X. Nu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spala-te pe dinti omule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandesc la cum mai repede se lio bage