| carminaburana43 a întrebat:

Ce gindeste un barbat daca spune:facem cum vrei tu de vrei facem de nu vrei nu facem(sex) nu e interesat? ii e totuna? din moment ce el m-a chemat la el si pe urma lasa sa fac eu alegerea nu vrea el sa decida

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nume frumos, ce induce nostalgii... numarul sa fie anii?! caci daca da... e cel putin ciudat... la anisorii astia, trebuie sa stii deja demult!, ce si cum se poate face... si mai ales, ca un barbat, din teama de a nu fi gresit inteles, sau respins, sau... etc,... poate amana, sau,... ti-a lasat Tie! dreptul - absolut firesc! - de a face Primul Pas+Primul Gest Decisiv! Am eliminat, din start, desi nu e imposibil! - ca tu sa fi transpirat excesiv de emotie, si poate el, cu nas subtire, a fost Anihilat! sau atitudinea ta l-a descurajat?! Ce era asa de greu sa te duci langa el si sa-l mangai... si sa-l intrebi, soptit, si senzual, daca nu te place, daca nu ar vrea sa te admire si fara textile, (sa te ajute sa te faci comoda...), ca-l gasesti atractiv, interesant, si ai vrea sa-l cunosti mai bine, etc, etc,...

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Mama face si un baiat un gest nobil si tu nu il lasi...stii cum e faza"dupa tine"deci el incearca sa fie politicoswinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Înseamna ca el saracu nu prea avea chef de asa ceva.

Shin
| Shin a răspuns:

Exact ce a spus si d33a, un gest nobil happy Normal ca vrea, d-aia te-a si chemat happy Dar iti respecta decizia, daca tu nu vrei...winking
Shin

| Encore a răspuns:

Pai ori nu vrea sa faca sex pur si simplu, ori face cu alta si nu mai are chef si de tine.

| Auricik a răspuns:

Cred ca el tot doreste sa faca sex dar vrea sa vada daca tu vreai, parerea mea