| anonim_1169 a întrebat:

Ce grosime oate avea un penis! e urgent ( grosime nu lungime)

Răspuns Câştigător
| claus a răspuns:

O are subtire cat un pix? te-ai scos la faza asta. inteleg ca doar te gadila un pic.
deci esenta e sa fie cat un fixativ de gros, intelegi tu? sau cat arac din ala de vie. aia e marime buna. sa te propteasca in ea. 20 de centimetri tati.
in rest pix, carioci, markere, coada de matura sunt marimi micilaughing
zii maine: 'baiete, am aflat ca o ai mica. si pe mine doar ma gadila jucaria ta. vreau penis de barbat adevarat, nu pixu tau. hadios.'

6 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Depinde d la barbat la barbat. d varsta...

| SteauaNordului a răspuns:

3-5 cm

| Cristinaa_8611 a răspuns:

Depinde.de barbathappy

| FashionDiva a răspuns:

10-20 cm diametru, depinde de la om la om. Eu de exemplu am 19 diametrul.

| anonim_1169 explică:

Stiu ca de la barbat la barbat e si normal, dar in general!