| ProGamerRo18 a întrebat:

Ce gust are vaginul? (vreau sa fac sex oral cu o fata si sunt curios)

Răspuns Câştigător
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Numai hateri pe aici... daca e iubita ta fa i...
sau chiar daca nu e pune o sa se spele inainte si tu la fel sa nu aveti probleme.
De obicei o fata ingrijita stie ce are de facut inainte sa se intample asta...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu recomand asa ceva, e scarbos

| DeathOfDreams a răspuns (pentru mgtow):

Sper că nici n-o să primești.

| mgtow a răspuns (pentru DeathOfDreams):

De primit puteam dar nu acceptam oferta, asa ca le-am dat carne calda la schimb (in gura si vaginal) bucuroase au fost norocoasele, mai urmeaza altele

| mihai69 a răspuns:

Apleacă-te și gustă. Vei fi de fiecare dată surprins să vezi că nu există 2 identice!

| Sofer a răspuns:

Ai grija sa nu dai de una care are gust de pește dacă vrei sa încerci.

| alina2k18 a răspuns:

Daca nu are vreo infectie netratata si are o igiena de top are gust bunwinking
Daca e mai jeghi si infecta de fel are gust de... branza stricata, carne de vita expirata laughing pana la peste afumatwinking sau peste stricatwinking
Vorba vine ''gust''winking, o sa simti dupa miros laughing nu cred ca te risti sa faci oral laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este igienic sa ii faci asta:
https://www.libertatea.ro/......ral-553759

| Justme79 a răspuns:

O întrebare destul de ciudată ași spune eu happy depinde de fiecare femeie deoarece fiecare persoana fie băiat sau fată au ph diferit ca și gust îți dai seama că nu cred că este ceva dulce laughing)

| Serbanok a răspuns:

A oua putrezite