| Madiitza a întrebat:

Ce ii excita cel mai mult pe baieti ?

laughing laughing)

13 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Fetele sexy

| Mann02 a răspuns:

Eh banuiesc, ca vrei sa ii faci in ciuda cuiva si pe urma sa il lasi cu ea beton si sa pleci laughing
pai din start iti spun ca nu are rost sa te arunci la el, fa o jumate de pas in fata si arata-i ca vrei ceva, pe urma invarte-l ca si cum nu ar avea voie sa te atinga prea tare iar daca vrei sa treci la chestii mai intime, saruturi pe abdomen, sau il prinzi cu buzele de ureche (ca sa nu zic, ca ii sugi urechea), iar daca vrei chestii si mai intime, te anunt ca partea de sub penis are cele mai multe puncte de concentratie nervoasa (adica acolo se excita cel mai tare)... totusi tine minte ca asta e atat fizic, cat si mental happy
Bafta

| sltlp a răspuns:

De ce oare se inteleg numai prostii. Aici, viata e formata din entoti care se dau amri nu stius a dea un clock, dinc ei care nu stiu ce e ala google, si din alte eprsoane care viata e un film porno non-stop.

| Pyskiss a răspuns:

O fata sexysmug adica sa aiba urmatoarele: Fund Pe gustul lor, Pieptsmug pe gustul lor, Niste colantzi cat mai stramti:devil)

| ateu123 a răspuns:

Fundul si sanii isi dau si o explicatie in trecut vaginul era in spate s-a mutat din cauza ca ne-am ridicat in picioare,mie unu sincer fata unei fete, parul, mintea ce are in ea in mod deosebit

| alex16tm a răspuns:

Sa le o sugi

| drhotzu a răspuns:

Hhhmm depinde de la persoana la persoan, jocurile erotice din preludiu, chestii asa mai erotice si un pic perverse, hhhmmm mangaiatul si saruturile in diferite zone: gat, spate, ureche (pentru ca la mine merge doar la urechea dreapta laughing))

| SelenaAdina a răspuns:

Sani, fundul. In pat poti sa te freci usor de ei si gata sunt excitati.

| LidiaSexyGirl a răspuns:

Fotbalul?
Sau loviturile de la 11 metri.

| Switch_Ollie_1996 a răspuns:

Sa ii sugi pe gatlove strucklove strucklove struck

| Al3xandraaaa a răspuns:

Cur, țațe, și să te freci cu fundul ușor pe lângă penis, si booom s-a ridicat băiatul! :* laughing

| Dhvjwvksib a răspuns (pentru Al3xandraaaa):

Da,tocmai ieri s-a intamplat asta la mine,tocmai la scoala,sa frecat de penisul meu si m-am simtit extrem de excitat,si tipa e bomba, are par blond, ochi caprui, fund mare, sanii mari.

| Dhvjwvksib a răspuns:

Pai,o fata.Sincer vorbind, fetele sunt foarte pretioase pentru noi.Adica daca vezi una buna rau, e necesar doar sa frece fundul de penis, si, esti cel mai excitat om happy