| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii excita cel mai tare pe baieti?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Un fund si o pereche de sani, de preferat!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa te vada goala.

| Elena1234456 a răspuns:

Culoarea pielii laughing.

| andreii2 a răspuns:

Sarutari pe gat, ureche.Atinge-l usor cu mana unde trebuiehee hee. Faci astea doar daca nu vreti sa faceti mai multe.
Daca vrea mai mmult se va excita cu siguranta:p

| Silviu591 a răspuns:

Imi place cand sunt dominat in timpul.

in rest tot corpul (nu trebuie sa fie grasa) asta nu cred ca m`ar excita big grin

| Atotstiutorul a răspuns:

Sexul oral!

| TheMihutz a răspuns:

Sexul

| elrusso a răspuns:

Depinde de fiecare. pe unii ii excita sexul oral, pe altii sexul anal. sunt fel si fel de baieti cu fel si fel de placeri.

| ☮☮☮nebuna☠chiar☠te☠iubeste☮☮☮ a răspuns:

De ce intrebarile astea fara noima sunt sub anonimat?rolling on the floor)de ja vu

| lucky89 a răspuns:

Sunt multe chestii si lucruri care ii excita, cum ar fi o imbracaminte sexy sau chiar sa te vada fara haine, atunci cand ii mangai sau ii atingi la zonele erogene cum ar fi gatul, urechea, buzele, de la piept in jos, depinde acum de fiecare baiat in parte, insa si un comportament si gesturi mai indranete pot excita un baiat. happy