| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii excita pe baieti in timpul sexului?

10 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

...sexul?!?!?!?! adica, stii tu, penisul in vagin, chestii de genu ii excita?! wtf

| ywar a răspuns:

Hm, intrebare de intrebare... depinde de baieti/barbatei/barbati. Imi pare rau ca fac distinctia dar uneori chiar trebuie. Pe unii ii excita sa se priveasca in oglinda cu o fac, pe altii cum o fac pe la spate cu partenera lor si desigur cum dansul iese si intra de acolo de unde intra si iese happy. Pe altii ii excita sa fie pipaiti pe fund sau sa fie indemnati sa se duca mai adanc in partenera lor, pe altii cand termina sa termine afara pe spatele, pe fundul, pe fata partenerei... de neinteles pentru mine asta dar sa trecem mai departe. Poate continua lista.

| dana12848 a răspuns:

In timpul sexului laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) femeia idiotule

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru stark47):

Aha "presupunand dupa avatar ca esti fata..." pe tine te excita doar cand te penetreaza nu? ca iti atinge sanii sau te saruta peste tot nu? sau te prefaci ca dana de mai jos ca nu ai inteles intrebarea.

| ShadoWCrist a răspuns:

Pai,ce poate sa ne excite?! laughing Acest cuvant "SEX". laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa il saruti, sa gemi foarte tare. daca tu te simti si vede asta si el se simte bine..si sa incercati o pozitie care intra toata...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu stiu... sexul in sine?
Inca ceva, cand faci sex esti deja excitat, ca nu cred ca tu faci sex cu penisul in stare de somnolenta acuta.

| stark47 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bro STARK destul de rar e nume de fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru stark47):

laughing greseala mea

| stark47 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic