| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii excita pe baieti?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde, diferă de la băiat la băiat.

| starweb a răspuns (pentru NOname):

Nu difera nimic
toti baietii vor un singur lucru laughing (in-trun mod sau altul)
daca nu intelegi de ce se uita la tine, sa stii ca pentru 2 lucruri
1.viata sexuala cu o para foc laughing
2.banii tai
laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un hamburger cu cartofi prajiti

| Valentina00 a răspuns:

Femeile goale, saruturile pe gat, imbracamintea sexy purtata de o femeie la fel.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostia, lipsa de educatie si abuzul de sine in mod repetat ( masturbarea).

Dupa nick, cred ca esti baiat, pune mana pe picioarele prietenului tau in timp ce stati la un suc, s-o sa vezi ce anume. laughing

| Voidwithin a răspuns:

Cartea de fizica.

| anonima0101 a răspuns:

Fete\femei.

| AndreyBorona a răspuns:

Sexul laughing
Daca arati bine aproape oriunde il atingi il exciti

| GuUumitza a răspuns:

Chicken nuggets

| Razvaneserios a răspuns:

Daca esti sexy il exciti oricum l-ai atinge laughing daca te pui in poala lui i se face bat laughing

| Maximilian191 a răspuns:

Cur, sani, picioare. Depinde de baiat

| RazvanValy222 a răspuns:

Fetele sexy! laughing

| CosminCornel a răspuns:

Penisul

| starweb a răspuns:

Sexul+Tu(daca esti frumoasa ma exciti si pe mine)+(atingei penisu*l) laughing pentru orice eventualitate da-mi mesaj privat laughing