| Numeexistent6 a întrebat:

Ce ii se poate intampla unui om de la prea mult sex?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

La fel ca ce ti se poate inatampla de la prea multe exercitii fizice. Exista un risc mai mare de accidentari care creste si mai mult o data cu varsta. Exista positbilitatea bolilor cu transmitere sexuala daca schimbi des partenerii. Exista riscul de sarcini nedorite.

Dar, in aceiasi masura ai parte si de partile pozitive, stare de bine, sistem imunitar intarit, exercitii fizice care sunt bune pentru sistemul cardiovascular etc

In rest, nimic.

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand sa oboseasca si posibil sa-l doara : sau salele, ori genunchii. Sau chiar... amandoua. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca la orice exces, este mai vulnerabil la boli și îmbătrânește mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Da, e un noroc pentru toată lumea, ca o asemenea concepție să nu aibă urmași.